SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedłużenie cyklu - tren wjeżdża

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

85

Wzrost

181

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

111

Obwód uda

64

Obwód talii

86

Staż na siłowni

1,5roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko ≥2g Tłuszcze ≥1g Węglowodany >3,5g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1cykl 2 paczki test enan 250mg e5d, 2cykl (wciąż trwa) test susta 300mg e5d zamieniony potem na cypionat 250mg e4d, meta kickstart 6tygodni 2/3tabsy ed, w tle deca 200mg e6d

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

Beztłuszczowa masa, siła z jednoczesnym docięciem

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Ostatni cykl zacząłem 7 stycznia 2021 i trwa do teraz

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Raczej dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata 100kg, Martwy Ciąg 170kg, Przysiad 105kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Odstaw ari poczekaj kilkanasicie dni bez zwiekszania dawki testa, estro powroci
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Dokladnie poczekaj e2 odbije na spokojnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Koledzy dobrze Ci radzą i w dodatku są bardzo doświadczeni to warto posłuchać.
Masz 19 lat i po ankiecie widać że jeszcze jesteś początkujący i jest z czym powalczyć. Jak już zacząłeś zabawę z dopingiem to użyj na razie tylko testosteronu i naucz się go wykorzystywać a także to jak Twój organizm reaguje. Naucz się podstaw z dopingu a z czasem jak przyjdzie zastój to dopiero dokładaj środków. W takim wieku spokojnie jeszcze długo możesz wiele wyciągnąć na samym testosteronie. Micha, trening, regeneracja a dopiero saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 846
Dzisiaj 4 tydzień na trenie (200mg tygodniowo), prolka prawie 2x podwyższona
przy takich wynikach cabaser 0,5mg e3d +300mg witaminy b6 będzie ok? Najbardziej mnie właśnie ta prolaktyna denerwuje, ciągle brak chęci do życia, jakieś depresyjne myśli
Możliwe, że w labolatorium estrogen prawidłowo odczytuje, w sensie, że lab nie odczytuje trena jako estrogen? Jeśli tak to trochę bym zbił te estro anastrazolem. co do trena to jest to tren na 100% (DNA Laboratory), kolor moczu się zmienił, większa waskularyzacja, agresja taka, że ludzie ode mnie uciekają









Zmieniony przez - Olbrajson w dniu 2021-04-18 02:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Miales czekac az estro odbije bedac na testosteronie a Ty majac 19 lat (przy tym mizerne wyniki i wymiary) juz sie za trena lapiesz,brak slow...
Jak masz cabaser to 1/2 tbl co 7-10 dni w zupelnosci wystarcza.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Na głupotę nie ma rady

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
lodzianin1
Na głupotę nie ma rady


To prawda ale widac ze chlopak musie sie nauczyc na swoich bledach...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Jaka byla prolaktyna przed dodaniem trena ?
Wit b6 nic nie da ,poza tym trzeba z nią uważać bo można sobie nia dużo krzywdy narobić


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-04-18 11:55:05

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
A dawka 0.5 caba co 3 dni to dawka kosmiczna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 846
Ale z drugiej strony obecna prolaktyna też jest kosmiczna, wcześniej leciałem dece 10tyg i dopiero przy 9tyg zacząłem brać cabaser 0,5mg e8d (nie wiem jaka była prolka, ale też pewnie wywalona w górę bo miałem takie same myśli destrukcyjne), po dece od razu przesiadka na trena i po 4 tygodniach na trenie taki wynik... Dlatego te 0,5mg caba e3d 3 razy zrobię, a potem 0,5mg e8d powinno być ok? Chyba nie ma innej opcji żeby zbić tą prolaktynę
A co do witaminy to słyszałem właśnie, że ma skutki uboczne w wysokich dawkach i niektórym niby cos daje, innym nic nie daje, nie wiem jak to z tym, chyba lepiej mimo wszystko brać niż nie brać bo wolę na wszystkie sposoby te prolaktynę zbić, najgorszy hormon jaki może być



Zmieniony przez - Olbrajson w dniu 2021-04-18 13:11:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endogenic warto?

Następny temat

100 prolo e4d, bił ktoś?

WHEY premium