SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc pilne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Witam mam pewien problem,no wiec jestem na pierwszym cyklu ph w swoim krotkim zyciu knkretnie na decavol+4ad, biore jusz to jakies 1,5 tygodnia i od wczoraj zaczolem czuc dziwne uczucie pod prawym zebrm tak jakbym mi cos z tamtad wypychalo mysle ze to watroba a dzisiaj zauwazylem uwypuklenie po tej stronie brzuch.ph dawkuje minimalne dawki zalecane przez producenta czyli polowe maksymalnej i dotego oslonki esentiale forte tak jak pisze na ulodce.Prosze was bardzo o rade i opinie co teraz powinienem zrobic czy przerwac cykl czy moze zwiekszyc dawki esentiale?Aha 3 dni temu zlapalo mnie ostre przeziebienie ktore wyleczylem przy pomocy roznych lajtowych ktorych moze za duzo bralem (polopiryna,parecetamol,gripeksy,jakies syropy)Prosze o pomoc bo niewiem co robic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
No juz sam nie wiem czuje w tym miejscu cos jakby ucisk,sprobuje brac ze 2 dni espunisany na wzdecia jak to nie pomoze to koncze cykl i ide w poniedzialek do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
zaczolem czuc dziwne uczucie pod prawym zebrem

no a jakies efekty pozytywne sa?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
sila idzie jak burza a waga -2 kg przy tym zaznacze ze po tej grypie pozatym chodzi mi bardziej o redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
to co myslisz slyszales oczym takim co mnie spodkalo morze watroba mi sie powiekszyla? ale czy jest to mozliwe po takk krutkim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
sory za pisownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Czy nikt mi nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
wkreciłeś sobie wiecej jesz, masz wiecej zarcia w kiszkach, gazy sie zbieraja i stąd te uwypuklenie

cisnij dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
moze masz racje z tym zarciem i gazami bo zeczywiscie wiecej ich mam ostatnio i pozatym duzo sie ostatnio wczytuje w tematy o skutkach ubocznych po ph i moze sie przewrazliwilem na tym punkcie.dzieki za pozytywnom odpowiedz dla mnie troche mnie podniosla na duchu ale poczekam jeszcze moze ktos jeszcze sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Prosze jeszcze o kolejne posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
po stronie watroby masz uwypuklenie wyczuwalne reka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2634
Tak i dolna prawa czesc brzucha jest twardsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolvadex w środku cyklu

Następny temat

ciagle to samo czy cos nowego? omka

WHEY premium