SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
Na samym poczatku chcialbym uprzedzic ze mam system operacyjny w jezyku rosyjskim i nie moge uzywac niektorych liter takich jak "u zamkniete " itp.


Przejdzmy do rzeczy ...
W tej chwili mam 16 lat . Cwicze na silowni juz 11 miesiecy i w tej chwili przebywam za granica na wakacjach (czyli mam przerwe) .
Chcialbym sie przygotowac do przybrania masy gdyz slyszalem ze na zime najlepiej ...
Waze 83kg przy wzroscie 195cm .
Rok temu wazylem 108kg ale zrzucilem 38 kg a nastepnie troche przybralem na gajnerze ... ale nie nazwalbym tego czysta masa ..
przybyo takze troche opony ..
I tu moje pytanie czy po takim spadku wagi moge przystapic do odpowiedniej diety masowej ?? czy duzo opony by mi przybylo ?
Na ladnym brzuchu mi nie zalezy ale chcialbym rozbudowac klatke , rece i plecy zeby tego brzucha nie byo tak widac ...
I czy w zwiazku z tym ze jestem po odchudzaniu to powinienem ograniczyc nieco kalorie ? i wegle? bo bialko mi nie zaszkodzi raczej ...
Z gory dziekuje Piotros
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proszę zdjęcie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka redukcyjna do oceny

Następny temat

Crossfit

WHEY premium