SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc... Prolongatum + mietek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tomaszeq jak sie pojawi to sie zapytam... jedyne co wiem t otrwa 9 czy 10 tyg.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pakman191 no ale mowisz o calym cyklu a mi chodiz o poszczegolne soki ile trwaly i jak bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ale mnie atakuja ( https://www.sfd.pl/temat140143/strona9/ ) hahaha nie moge se dac rady z tymi TYPAMI.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
hmm... no kreatynka jest dobra ale to mnie raczej nie interesuje, chca jakis porzadny cykl zaczac, meta to bedzie przy prolongatum odzyweczka a bialko bede jadl na sniadanie...;) to bedzie moj 2 i na pewno nie ostatni cykl, teraz mam nadzieje ze bedzie w 100% profesjonalny tak ze mam nadzieje ze mi pomozesz Tomaszq...:), jak nie bede szukal kogos kto mi pomoze jak ty nei potrafisz, z gory dzieki ;) Prosze cos konkretnego.

Silka ponad wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gurbolek toz Ci k.urwa napisalem !!

meta - wal po 20 mg dziennie przez 5 tygodni i do tego sylimarol (3 razy dziennie po 3 tablety) + bialko jakies 80% i bedzie goood

prolka - 200 mg co 5 dni (max 6) czyli 2 ampulki na raz i minimum masz brac to przez 8 tygodni wiec bedziesz musial jeszcze dokuoic troszeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tomaszeq dzieki za pomoc hyhyhy

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 518
No to sie dokupi :D:D koksika, zamieszcze zdjecia po cyklu :D:D:d hehe
dzieki.

Silka ponad wszystko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m1t czy warto ???

Następny temat

Pytanie o...

WHEY premium