SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o PoMOC !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 940
Witam, ja również mam problem z mikrofonem, już nawet nie mam siły się zagłebiać czemu mi nie działa, ale nawet kupiłam drugi mikrofon żeby sprawdzić i niestety ale też nie działa. A więc opiszę po kolei co i jak. A więc jak zainstalowałam skypa wszystko było ok jak przeprowadziłam rozmowę testową niestety okazało się że mikrofon nie działa, wcale skype nie wykrywa głosu. Robiłam wszystkie sztuczki i nic, a więc co robiłam:
1)moj spzret system windows xp Professional wersja 2002 Dodatek service Pack 2
komputer; inte(r) Celeron(R) CPU 2.80GHZ 2.80ghz,512mb ram
karta graficzna radeon9600 pro family.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
heh, moze po prostu wpielas go tam gdzie nie powinnas, ma byc rozowe/czerwone gniazdo !!! a jak nie dziala to w panelu sterowania opcje dzwieku i ustawic mikrofon. rownie dobrze moze byc wyciszony.

pozatym co to ma wspolnego z targowiskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 940
sprawdzalem wyszstko jest ok w ustawieniach !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-glutamina inkosporu@@ Sprzedam

Następny temat

bialko kupię, tylko Łodź

WHEY premium