SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę poradźcie :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3278

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

70

Wzrost

168

Staż treningowy

4 lata

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

43

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Fitness, bieganie, 4-5 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieganie, pływanie, fitness

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nie wiem

Wrażliwość na stymulanty

nie wiem

Możliwosci finansowe

nie wiem

Cel/problem/opis

63-65 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orzechy, ryby, oliwa z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-3: tłuste ryby (halibut, łosoś, makrela, pstrąg), tran, olej lniany.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-6: orzechy, pestki słonecznika, dyni, porzeczki, olej z wiesiołka i ogórecznika.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-9: oliwa z oliwek, pestki słonecznika, ziarno sezamu, awokado, olej rzepakowy.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
Schudłam przynajmniej 16 kg, ale to jest od momentu kiedy odważyłam się wejść na wagę. Swoją przygodę zaczęłam od biegania na powietrzu (oj ale wtedy zdychałam :P) ale zapewne też wtedy trochę schudłam chociaż nie wiem ile bo bałam się wejść na wagę. Ale od roku waga stoi... jak jest 6 na wadze z przodu to się mega cieszę, ale to i tak jest jakieś 68-69 kg. No i to nie jest, że się głodze bo nie chodzę głodna, ale jeśli dostarczam za sobie za mało wartości odżywczych to jestem gotowa to zmienić, dlatego pytam was o radę. I tak już jestem mega happy, że jesteście chętni mi pomóc :) dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Wiesz dlaczego czujesz że nie jesteś głodna.?? Bo pewnie przez pewien okres mało jadłaś i organizm przyzwyczaił się do małej ilości spożycia posiłków w ciągu dni.Żeby to ruszyło dorzuć coś co tej diety.Zdrowo się odżywiasz fakt ale te małe ilości tłuszczy bolą..Trzymam Kciuki :)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
OK, czyli np jak jem twaróg z jogurtem (który zamienię na jakieś owoce) i dorzucę do tego słonecznik i dynie to będzie lepiej? tak samo do płatków owsianych? A suszone owoce też mogę? czy to już nie ta bajka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz soga i będziemy kwita
No ja mam takie zdanie jak bartaZ8, tłuszczy bardzo mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli owoce nie są kombinowane (dosładzane, poprawiane) to ok. Tłuszcze rano jak i na noc możesz dodawać no nawet to wskazane ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
Ale tak sobie pomyślałam, znając siebie to dorzucę tych pestek mało, w sensie łyżkę lub dwie i to rzeczywiście dużo zmieni w ilości tłuszczów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Możesz dorzucać :) Tylko bez przesady jak jesteś dobra w kuchni to zobacz tutaj jak można fajnie potrawy zrobić z zdrowych tłuszczy.
Linkus--->http://potreningu.pl/diety/posilki/strona/1/sort/fat'  poszperaj' troszkę na pewno coś dla siebie znajdziesz(TYLKO NIE PRZEKRACZAĆ ZAPOTRZEBOWANIA)

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
Na pewno przejrzę. Może i kuchareczka ze mnie niezła, ale nie mająca zbytnio czasu. To jeszcze jedno pytanie: bo z tego zapotrzebowania mam odjąć 300 kcal (słyszałam, że nawet 500 odejmują) ale wtedy ile ma być tych tłuszczów? zapewne nie około 100 g?

Zmieniony przez - niue w dniu 2013-07-16 23:37:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy z brzuchem

Następny temat

Porada- wielka prośba

WHEY premium