SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada- wielka prośba

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

72

Wzrost

168

Staż treningowy

4 lata

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

43

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Fitness, bieganie, 4-5 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieganie, pływanie, fitness

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nie wiem

Wrażliwość na stymulanty

nie wiem

Możliwosci finansowe

nie wiem

Cel/problem/opis

63-65 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
WItajcie,
Na wstępie przepraszam, że zapewne znowu pojawia się ten sam temat, ale naprawdę już nie wiem co robię źle.
Generalnie z powodu zmiany stylu życia i zwiększenia aktywności fizycznej schudłam ponad 15 kg. Jednakże od jakiegoś roku moja waga stoi mimo uważania na to co się je i ćwiczenia. Od jakiegoś miesiąca bardziej mi zależy na zrzucenia paru kg, bo chciałabym jednak lepiej wyglądać. Chodzę na fitness cztery-pięć razy w tygodniu (polubiłam to więc spędzam tam dwie-trzy godziny - np. idę na zajęcia step i spinning). Nie wiem już co robię źlę, czy źle się odżywiam czy moje ciało przyzwyczaiło się do tych ćwiczeń i już nie będzie redukcji. Co myślicie? Bardzo was proszę o poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): nie wiem


trzeba dopracowac odzywianie by poszlo dalej, dotarles do tego punktu w ktorym tzreba to zrobic po prostu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę poradźcie :)

Następny temat

[Zielony] Nie wiem jak zacząć+ pare pytań

WHEY premium