SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rozpisanie 2ego cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
wlasnie chcialem cos z dluzszym estrem zeby nie kluc sie co kilka dni - chyba kazdy po propie tak ma :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze byc 500mg co 7 dni, ale ja osobicie wole bic 250 w pon i czw, 2 inj w tygodniu to jest nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
mozesz sie do mnie odezwac na gg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
W końcu zostalem przy omie z meta :
1-6 meta (AL) 40mg/ed
1-6 omo (JELF) 250mg/e4d
6-12 omo (JELF) 250mg/e3d

Obecnie jestem w 16ym dniu cyklu .. jeszcze mnie nie zalalo ale czuje bol w lydkach i pachwinach przy dluzszym spacerze. Sila do przodu, masa podobnie (jednak bardzo delikatnie) - zobaczymy co sie bedzie dzialo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
Mam do was pytanie ...
Jestem juz po 6 tygodniu cyklu, z mieszanki mety (40mg ed) i omy (250mg e4d) przeszedlem na samo omo 250mg e3d. Narazie jestem po pierwszym shocie w odstepie 3ech dni.

MOJE PYTANIE :
W tym tygoniu masa ciala spadla mi o 1,6kg, diete mam bez zmiany ale w sumie do cwiczen dodalem okolo 10 min dziennnie na skakance (z dosc duza intensywnoscia). czy to normalne zeby przy przesciu z dwóch srodkow na jeden taka byla odpowiedz organizmu? Czy to wroci do normy i znowu bede mial przyrosty masy przez kolejne 6 tyg cyklu? Czy moze powinienem sie niepokoic o swoje zdrowie?

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi i porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Bierzesz coś na zbicie estrogenu? Pewnie nie wiec jak odeszła nie mała dawka mety to zeszło trochę wody spod skóry, z mięśni też poleciała, mniej glikogenu. O jeszcze piszesz że parę minut skakanki dodałeś. Nic się nie martw, wszystko jest ok, podbiłeś ome to postępy będą no chyba że to lewizna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
Mysle ze omo legit bo czulem jak mnie kopie. Przez te 6tyg z 87 wszedlem na 95kg i teraz spadlem do 93,4kg - myslisz ze dobry rezultat czy slabo?
czyli co czekamy co sie bedzie dzialo i sie nie przejmowac?
Kurde, troche zaczalem pekac bo to nie ladny widok jak jeszcze na cyklu masa leci w dol :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Napisałem czemu leci w dół. Co do wyniku to bez zdjęcia nie będę wróżyć czy dobrze idzie, ale co można zrobić w 6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 828
do konca cyklu zostalo mi nie cale 4 tyg. chcialbym zapytac czy moge do tego wszystkiego dorzucic wino (tab. AL)?
Wówczas moj calkowity cykl wygladalby tak :
1-6 meta (AL) 40mg/ed
1-6 omo (JELF) 250mg/e4d
6-12 omo (JELF) 250mg/e3d
(8-12 wino (AL) 30mg/ed)

Obecnie jestem bardzo zadowolony z cyklu. Wczesniej postowalem o spadku masy ciala - troche przypanikowalem i tak jak pisal jowww wszystko wrocilo do normy i w dalszym ciagu odnotowuje przyrosty (jednak juz nie tak drastyczne). Chcialbym jednak dowiedziec sie czy jest sens doładowac do tego wino na 4 tyg. czy nie bedzie to za duze obciazenie dla watroby ..

Prosze o konstruktywne i przemyslane odpowiedzi.
Z gory dziekuje za wszelka pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23895
jakie miales efekty po propie i winie bo przymierzam sie do podobnego cyklu?;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o KONKRETNA odpowiedz

Następny temat

PROPOZYCJA DOT. DZIAŁU

WHEY premium