SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosil bym o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 749
Mam takie pytanie czy podczas ćwiczenia na siłowni na sile będzie mi sie reukowała tkanka tłuszczowa w organizmie bo chciał bym sie jej pozbyć trochę a najbardziej to z brzucha i klatki ;/. Jak najlepiej ćwiczyc na siłowni na redukcjie tkaneczki tłuszczowej trochę ;/. Staram sie jeść rzeczy co maja jak najmniej weglowodanow.
Chciał bym zacząć brać białko ale słyszałem że jest szkodliwe dla wątroby,czy to prawda?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 86kg

Wzrost: 178cm

Obwód klatki: 109cm

Obwód ramienia: xx

Obwód talii: 88

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27%-29%

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła, przewaznie w domu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 razy w tyg. Silownia i 1 w tyg basen i wf 1h 3 razy w tyg. i co niedziele gra w piłke.

Odżywianie: Zjem raczej wszystko

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: alergia na pyłki

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 razy siłka w tyg po 1,5 - 2,5h basen raz w tyg 1h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ClenBurexin

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Raczej

Stosowane wcześniej diety: Byla, 21 kilo mniej lecz miesnie tez polecialy :(

Zmieniony przez - Wapek_91 w dniu 2007-12-03 23:28:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za długo ćwiczysz na siłowni. Zmniejsz długość ich trwania.
Pierw ułóż odpowiednia dietę. wyeliminuj produkty nie zdrowe. Bo to one za pewne są przyczyną otłuszczania. Białko /gainera mozesz dawać jako uzupełnienie diety. Każdy nie odpowiednio stosowany produkt może powodować skutki uboczne.
Ułóz dietę wklej i sprawdzimy. Akurat mamy zimę to ja bym masował a obowiązkowo dał do planu treningowego HIIT/aeroby uwzględniając to w diecie oczywiście. Na lato bym robił redukcję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co po treningu

Następny temat

siarkowodór (H2S) pomocy !

WHEY premium