SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosił bym o małą pomoc :) !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Witam , mam mały problem , ponieważ można powiedzieć że jestem sportowcem , gram w piłkę ( IV Liga ) lubię pływać i biegać , ale za to nie przepadam za siłownią . Mój problem tkwi w tym że ostatnio się trochę zapuściłem tzn, trochę tłuszczu mi przybyło , o dietach i treningach jakoś nie mam pojęcia , więc prosił bym was abyście mi trochę pomogli i napisali , lub dali namiary gdzie mogę taką dietę znalesc lub przynajmniej pomóc sobie z czegoś ją ułożyć , myślałem o jakiś odżywkach , i tu wychodzi drugi problem ponieważ choruje na żółtaczkę typu B więc jakieś mocne odżywki odpadają , chciał bym ten tłuszczyk spalić i może jakąś masę mięśniową wyrobić jakimiś domowymi sposobami lub ewentualnie jakiś plan treningowy na siłownię ( skuszę się na nią:D ), dodam iż mam 183cm i 88kg =(( , od początku roku 7kg mi przybyło. Myślę że na tym forum znajdę profesionalną poradę . Z Góry Dziękuje :)

Zmieniony przez - wiechuuu w dniu 2010-05-06 23:56:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html tutaj masz wszystko

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa odżywiania

Następny temat

ryby wędzone, a redukcja/ stabilizacja ?

WHEY premium