SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosil bym o komentarze i pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
jej.. ale jeśli chce? to chyba możecie mi pomóż wybrać suplement? tylko tego oczekuje? że doradzicie co kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ok.
twoja sprawa:
https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=thermo stim 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To coś w stylu 'mówcie co chcecie ja i tak wiem lepiej'?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
nie w stylu "powiedzcie co uważacie za słuszne ale i tak kupie te głupie reduktory:D" sory ale wiem że zaczne od diety... i od ćwiczeń:) ale ja pytam na zapas.,.. nie kupie od razu tego a nawet jeśli kupie to nie bd uzywał od razu...ale chce po prostu wiedzieć co najlepsze na początek:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Możesz wziąć coś na lajcie np. Thermo Stim, Thermo Speed, Clenburexin, póki co niema sensu ładować się w silniejsze zabawki, bo te i tak Cię poklepią.

Kup, doklej sobie na opakowanie kartkę nie otwierać przed gwiazdką i będzie o.k.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
hehe:) no najpierw popracuje sam:) ale po miesiącu góra dwóch mam zamiasr coś wziaść:) i bd to raczej Animal Cuts więc chce zapytać czy to naprawde tak dobrze działą jak ludzie opisuja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
kolega wyzej Ci napisal co wybrac , a kazdy Ci powie ze przy takiej pierwszej redukcji i to jeszcze pare kg do zzucenia masz niepotrzebny zaden spalacz.... spalacze to nie sa cudowne srodki , dokup lepiej wiecej obciazenia lub zainwestuj w bcaa a nie spalacz ktory jest w tym wypadku zbedny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
a jak panowie myślicie jaką powinienem mieć wagę przy 170 cm zrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Na wagę się za bardzo nie oglądaj, ponieważ nie jest ona żadnym wyznacznikiem w kręgu osób czynnie uprawiających sport.

Można świetnie wyglądać przy 100kg, zarówno jak i przy tej wadze mieć ciało zbudowane głównie z tłuszczu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
no wiem o co chodzi:) ale ja nie chce przypakować bardfzoi:) tylko sie ładnie wyrzeźbić:) do jakiej wagi powinienem zbic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja masowa kilka pytan

Następny temat

Detonator z firmy Fitness Authority

WHEY premium