SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba w doborze srodka do primobolanu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

81

Wzrost

184

Obwód ramienia

42

Staż na siłowni

8 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ryz + piersi glownie + odzywki

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Teraz drugi prop solo 8 tyg 100 mg co dwa dni , rok wczesniej strombafort 30 mg solo 6 tyg

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

teraz koniec redukcji pozniej czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

10 mc

Stan zdrowia

Ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

125 klatka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
prop/enan/cypio

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35639
do autora tematu:
musisz się nauczyć/zakodować że prima jak i boldenon to środki kosmetyczne które się bierze długo ponieważ budują bardzo powoli ale trwały mięsień, stosowanie primy przez 12/16 tyg to moim zdaniem pomyłka przy tak śmiesznej dawce :) ale to moje zdanie, ja osobiście lece primę 500mg przez pierwsze 2 tyg / później podbiłem do 600mg i zamierzam tak lecieć nawet i 5/6 miesięcy :)

druga rzecz tak jak łodzianin pisze nie ma sensu schodzić z cyklu jak za miesiąc chcesz wejśc na bombe lepiej to zmostkowac na minimalnej dawce testa i podawac przez ten czas hcg ale zrobisz jak uważasz

- nie bój się, strach karmi się Twoim lękiem ...
- oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Lodzianin z gory dzieki za pomoc , mysleze zrobie tak . Dwa miechy przerwy po propie i wejde na prime 50 szotow ( dokupie jeszcze 20 ) czyli 400 mg week i do tego dam enana , tylko ile jak i jaki po tym odblok ???? Z gory dzieki

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Lodzianin , rozpiszesz jak by ta prima miala wygladac z enanem zamiast cypio i mam rozumiec ze na mostku po propie w tych czterech tygodniach wale np w drugim tygodniu 1 ampe HCG podzielona na dwa szoty to samo rozbie w 7 tyg primy i pozniej powtarzam 16 , 17 tydzien czyli potrzebuje 4 ampy HCG 5000 jm ????

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
enan a cypio to dwa bardzo podobne estry tak więc cykl bedzie taki sam na enanie czy na cypio tak samo pct,enan okres półtrwania ok 10 dni cypio ok 12 dni ale wszystko lecisz tak samo bez różnicy czy enan czy cypio

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Acha , byku jeszcze odpowiedz mi jak z tym HCG czy dobrze zrozumialem to co napisales ???

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Panowie pomorzecie czy tak jak wyzej rozpisalem to HCG to jest tak jak Pan Bog przykazal i kolerga rozpisal ????

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Panowie , pytanie do fachowcow chce zarzucic cyklona tak jak mi laodzianin doradzil 1-14 prima 400 mg week 2 iniekcje po 200 mg w tygodniu
1-16 cypio 500 mg week 2 iniekcje po 250 mg w tygodniu

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
I teraz moje pytanie dorzucic do tego jakiegos orala ( delikatnie ) mam na chacie mete 200 sztuk lub wino 30 szotow , czy dokupic cos innego , interesuje mnie sucha masa z zapotrzebowaniem na 0 ewentualnie bede ogladal lustro i dodawal kcl ????

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79377
Podbijam temat

Anty / Anty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MGF IGF-1 DES

Następny temat

rekompozycja

WHEY premium