SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja - więcej maszyn firmy Kelton

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, co myślicie o wprowadzeniu więcej maszyn obwodowych do oferty Kelton'a, mam na myśli między innymi takie maszyny jak maszyna na m. klatki piersiowej- wyciskanie, maszyna na m. przywodzicieli i odwodzicieli (dwufunkcyjna), maszyna na m grzbietu (coś w rodzaju przyciągania do klatki siedząc), i maszyna na m. naramienny - wyciskanie siedząc lub unoszenie ramion bokiem siedząc.
Ciekawią mnie wasze opinie Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
ewdmar: Witam, oczywiście myślimy o tym, aby wzbogacić naszą ofertę o takie właśnie maszyny. PotrzeNa dzień dzisiejszy mogę jeszcze zaproponować maszynę PM10 do ćwiczeń mięśni grzbietu.
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/45/232
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
a co myślicie o takiej ławeczce jak na poniższym filmie w wersji domowej???:



Nie wiem czy nie dałoby się zrobić czegoś takiego, jednocześnie do ćwiczenia mięśni barków!
Jakbyście to jakoś wymyślili, połączyć w jednym barki i klatkę, to mógłby to być bardzo ciekawy pomysł w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Barry świetny pomysł tylko nie wiem czy da się połączyć klatke z barkami Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
-Barry-: Myślimy nad poszerzeniem naszej ofery, całkiem możliwe że zastanowimy się nad czymś takim
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zamówienie nr 10654

Następny temat

Cenna wysylki

WHEY premium