SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionicum - czy sa duze spadki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Skoro masz mnie ignorować to nie będę podejmował rozmowy z Tobą - proste. Nie rozumiem jedynie skąd ta agresja w stosunku do mojej osoby ale nie odpowiadaj iż zdążyłem już ukierunkować Twoją osobę na odpowiedni rodzaj kategorii i wiem co odpowiesz, aczkolwiek nie rozumiem takich racjii.

Pozdrawiam.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
to moze moje skromne zdanie deka blokuje produkcje wlasnego testo i jest to prawda (tzn deca dick) faktem jest tez to ze przy minimalnych dawkach zedu 200mg na tydzien nie bedzie to tak bardzo wyrazone

co do propenicum sytuacja jest prosta mianowicie :
po skończeniu cyklu 2-3 dni gwałtownie spada jego stężenie we krwi, a co za tym idzie spadek masy wiadome jest jednak ze nie jest on taki duzy jak po prolongatum lub entanate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro deka nie blokuje to jak wyjaśnić spadek libido i zmniejszenie się jądrer? Kiedys w poradach medycznych pisał gość, który był miesiąc po cyklu z deki i miał problemy z zadowoleniem swojej kobiety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
witam Maniaka gym Widze że nie poradziłeś sobie z żadną odpowiedzią na zadane przezemnie pytania . Czemu tego nie wiem i nie zamierzam w to wnikać . Dyskusja na temat deki zeszła na zły tor ponieważ chodziło mi o mechanizm zatrzymania Spermatogenezy !!! Najbliżej prawdy jest Herman (moim skromnym zdaniem). Badania kliniczne wykazały że może to wystąpić po ok pół roku stosowania . No chyba nam to nie grozi . Odblokowywanie przysadki po cyklu z propionata !!! jeśli się to robi to raczej dla kosmetyki . Zazwyczaj bierze sie 3-4 w tygodniu czyli 75-100 mg okres półtrwnia 48h ! Omka bierze się 2 x czyli 500 mg tygodniowo . Opowieści że po omku bardziej rośnie są słuszne bo po pierwsze dawka po drugie różne estry . Uwaga !!!!! pilnie poszukiwany gość z wielką dupą który weżmie 20 ampułek Propionata w tygodniu (przeciez to tyle co dwa omki)hi hi . Podsumowywując Maniak po co na mnie napadasz stwierdzeniami że ******le itp. Ja poprostu mam inne zdanie a domeną człowieka inteligentnego jest to że szanuje zdanie innych . Jeśli ma inne to wysuwa swoje argumenty i zaczyna dyskutować w tej dyskusji nie użyłeś żadnych argumentów popartych czymkolwiek . Uważam że nie powinienś także używać w stosunku do mojej osoby sformułowań w stylu że moja wiedza pochodzi od chłopców z siłowni bo to niestosowne ze wzgledu na to że mnie nie znasz .
Holder ja nie jestem do ciebie wrogo nastawiony i przykro mi że tak to odebrałeś. Narazie cześć P.S oxandrolon nie jest jedynym środkiem który nie blokuje przysadki . Jakie to środki niech ci np. napisze herman bo mnie z czystej przekory skrytykujesz . Song dla Hermana za to że kuma baze !!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Sory mystik w tej całej bezsensownej przepychaninie zapomnieliśmy o tobie niema większych spadków tylko zalecane jest bardzo długie schodzenie z cyklu . Wino w tabletkach raczej odradzam dlatego że trzeba tego jeść kosmicznie dużo bo 1. nawet 90% zostaje wyeliminowane przy pierwszym przejściu przez wątrobe 2. jest hepatoksyczny 3. Miałem tego towaru kilka partii w ręku wszystkie listki wyglądają ślicznie ponieważ są podrabiane przez profesjonalistów . w tej materii można się łatwo naciąć większość podrób to wino w tabletkach . Tabletka wina zawiera 2 mg z czego 90 % idzie w kanał . Ampułka zawiera 50 mg chłopie to sie nie kalkuluje. Jak kupisz wino to zobacz czy się klei do ścianek a jak postawisz na dwa dni bez ruchu ma się rozwarstwić . A opowieści że zastrzyk z wina strasznie boli to na półkę z bajkami - poprostu rób go z 2 przerwami po 10S .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Dlamnie to Ty kręcisz bo nie chcesz aby wyszła Twoja niewiedza albo sam niewiesz co mówisz.Nie będe Ci nic wypisywał jak będe chciał się pobawić w pytania i odpowiedzi to mam kłiz Venoma.Nie wiem wogóle po co zaczynasz
o omce która wg.Ciebie ma tyle et.propionicum co 20 amp.samego propionatu.Nie wiem jakąTy masz omkę bo w mojej jest w 1 amp 30mgpropioanatu a w 2 jak wskazuje logika jest 60mg)
Zastanawia mnie teżco da Ci ze napisze ze deca ma wyskoki indeks anaboliczny(bliski10 ze względu na wysokie(wyzsze działanie anaboliczne niżandrogenne)a u testosteronów jest to 50:50 (czyli indeks1 jak jużtak bardzo chcesz abym to napisał).
Deca wstrzymuje wydzielanie gonadotropin-jak prawie wszystkie sterydy.
Nie cnie robie z przekory,kazdy wnioskuje po sobie,napisz jeszcze inne środki anaboliczne które nie wpływająna przysadkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche przesadziłeś - 20 ampułek propionatu to bardzo dużo, zwłaszcza dla początkującego. Co 2 dni strzał, czyli 4x w tyg. x 2 ampulki = 8 ampułek tygodniowo (200mg środka) czyli o 1/5 mniej substancji czynnej niz ma omnadren. Jeżeli porównać efekty, to omka sie moze schować. Poza tym przecież można też strzelać w uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mrówa, nigdy osobiscie nie stosowalem propionicum na koniec cyklu. Osobiscie uwazam go jako dobry starter lub podtrzymywacz lekkiego cyklu. Na zejscie polecam proviron i zaraz potem clomid, ewentualnie brane rownoczesnie.
Poza tym mrówa, piszesz w innym poscie ze kupiles dece i zastanawiasz sie czy to nie jest lewizna. Pomysl tak, np. bierzesz lightowy cykl 400mg deci na tydzien (tak jak dla nas )i na koniec nic na odblokowanie. Jezeli to bedzie prawdziwa deca to zalozmy ze nic sie nie stanie. Pomysl co by bylo gdybys trafil na falsa i naszpikowal sie tesciem...

Z drugiej strony, kto teraz bierze sama dece ?!? No chyba, ze na pierwszy cykl typu 100-4x200-100, ale nie slyszalem zeby kogokolwiek po czyms takim zblokowalo.

Pozdro
Ted

--- Primum no Nocere ---

Zmieniony przez - Ted w dniu 2002-12-04 21:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Tak zaraz na poczatku żebym nie zapomniał to chłopcy potraktowali poważnie ten żart z propionatem nawet coś tam powyliczali obiecuje już nigdy nie będe zartował w taki sposób. Maniaku gym wszystkie potrzebne ci informacje możesz znależć w książce Leki Współczesnej terapii to tak na mały poczateczek jak skończysz lekturę to kliknij to ci jeszcze coś polecę jest tego w mojej byłej uczelni pare regałów . A odnośnie tej "dyskusji" to juz ją skończmy bo chyba nie jest Konstruktywna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Cześć ted . Jeżeli już trafisz podróbkę deki to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo ze w środku będzie teściu . Na chłopski rozum przecież to się podrabiaczom nie klkuluje bo teścia też trzeba kupić . No chyba że cały proceder odbywa sie w piwnicy u Kazka i jest to kilka sztuk . Zdarza się to w przypadku mocniej działajacych koksów typu Parabolan no bo w tedy tylko osioł by sie nie pokapował że w środku był sam olej . Zresztą ten Parabolan który u mnie sprzedają harcerstwu to nawet nie śmierdzi jak Parabolan natomiast ampułeczka jest śliczna a chłopcom po tym rosnie , cała sala tańczy i śpiewa wszyscy sa szczęśliwi. Tej deki która mam jestem pewny na 99% (już ją wymieniłem)(na 100% to nigdy nie można być pewnym jak się nie kupi w aptece ). Swoja droga to gdyby załozyć że w ampułkach jest co innego to rozpisanie jakiegokolwiek cyklu było by niemożliwe . Więc co nam pozostaje wszystko w rekach boga he he . Istnieje duze prawdopodobieństwo że gdyby tam był testosteron to mógł bym wyczaic sprawę bo troche znam już swój organizm i wiem jak reaguje na poszczególne koksy ( deka z winem napewno by mnie nie nalała). Wiekszość koksu na ta kuracje przywiozłem sobie z Turcji za wyjatkiem deki i wina wiec mam połowicznie 100 % pewności (anapolon jednak został na półce nie zdecydowałem się ale sprzedać zawsze mogę wbrew pozorom jest na to duzo amatorów) . Czwartego stycznia lecę do egiptu trochę ponurkować z żoną zobaczymy co da sie kupić . AAA właśnie jakbyś coś wiedział na ten temat to będę wdzięczny za info (podobno jakies testosterony w tym sustanon)pożyjemy zobaczymy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 4 opakowania DHEA zjeść? oddać starym?

Następny temat

PROHORMONY

WHEY premium