SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propiobol Alchemia - zna ktoś może?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25077
cel cyklu to redukcja !!

Grzegorz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 180
Skonczyłem własnie cykl: Prop + Stanozol, miałem po 2 flakony kazdego - efekt za***isty. Wbrew temu co mowia winko szło prawie bezbolesnie, o wiele lepiej niz teść. Spadłem na wadze 5 kg za to na odblokowaniu poszła mi masa miesniowa i siła. Pytanie co radzicie na 2 cykl, powtórnie to samo??? Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 953
92 a po 5 tygodniach 96-97 , wiadomo ze sie waga wacha te +- 1,5 wciągu dnia . Celem bylo pozbycie się sadła, wiec dawałem tego propa i wino , białka 1,5 , i po ok 1,5W i 1 T .Co drugi dzien siłka po 1,5h. Znajomi mowili ze sie "powiększyłem" ..Czy prop pomógł , czy to wino ?na 90% tak. Dawałem po ok 250mg/tydzien (e2d).Przy takiej ilości (teraz wiem że troche mało) nie zblokował, decadick nie było , clomifenu nie musiałem brać. Z ceną sie dałem wy...ać troche, wkońcu dobry kumpel sprzedawał, a jak wszyscy wiem na kolegach sie nie zarabia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 953
Outcold, ile dawałes Białka T. i W ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
czego dawałeś 250 mg/tydzień ? winka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 180
Pisze kolejny raz bo widze ze poprzedniej wiadomości nie dodało, a wiec: Białko PVL Whey Gourmet 2 x dziennie po 1 miarce tj. około 34g,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 180
A jesli chodzi o Propa i Wino to miałem po 2 flakony, najpierw Prop a potem odrazu bezposrednio Wino, codziennie po 1 cm na strzykawce. Małe ilosci ale jak na 1 tego typu cykl wydaje mi sie ze wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 953
Czulenko po 250 propa, po ok 75mg c2d , a po winie u mnie bol jak sku...syn , wiec po 50 mg/c2d cierpiąc okrutnie . Ostatnio stwierdziłem że zapodam znowu 6tyg propa , po 100mg c2d, i moze wino w tabl jakies - zalezy od funduszy , tak zeby w nowy rok wejsc w formie.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
a co sądzisz o biciu Propka 150 mg e2d - za mocna daweczka ? powiedzmy do wagi 75 kg , jesli wczesniej 250 mg omki e3d było , pzdr

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-12-04 21:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
deca dick moye cie zlapac na dece a nie na tesciu na tesciu to mozeesz stac sie jedynie wiekszym ***aka :D hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja od zaraz.

Następny temat

Pierwszy cykl-klon epistanu prosze o pomoc

WHEY premium