SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop po raz kolejny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Wygląda bardzo ok. Jakby ktoś "obeznany" w temacie farmaka mógł mi napisać jaki jest jego zapach. Moj bardzo mocno pachnie, doszedlem do wniosku że "wazeliną" podobny zapach mają pomadki bezbarwne nawilżające (opis mojej dziewczyny, lepiej rozpoznaje zapachy ) może ktoś czuł podobną woń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16937
zalezy od osobnika ja mialem atomica i waga byla caly czas w miejscu tzn. mozna tak powiedziec ale wizulanie poprawa oraz pas w dol a waga byla ta sama wiec sila rzeczy bij dalej i zobaczysz co z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
3 kg w 2 tyg coś tam musi być jednak w tych ampach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Rok temu gdy bilem niby legit farmaka tez nie odczuwalem podwyzszonego libido,nie wspominajac o mega pompie po tygodniu,towar sie wkrecil na dobre po paru dobrych tygodniach i bylem w miare zadowolony z efektow - chociaz nie powiem ,lepsze efekty uzyskiwalem po underach.Jak widac co prop to rozne dzialanie ,ale w wiekszosci to zalezy od osobnika niz od substancji aktywnej. Jedynym sensownym rozwiazaniem w tym wypadku jest zrobienie badania na poziom wolnego testa w organizmie - bedziesz mial czarno na bialym co jest grane ,polec tydzien czasu na 100mg/eod i uderzaj na badania - po tym czasie wyniki powinny byc w chooj ponad norme.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
a czułeś opisywany przezemnie w poprzednim poscie zapach owego propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Pierwszy cykl robiłem na propie farmaka 50 mg e2d. Waga była coś koło 90 kg i tego propa było czuć od razu. Libido do góry już po 2 strzale. Później dokupiłem z innego źródła bo mi parę amp strzeliło i to już były wy***ki. Propa powinieneś czuć od razu. Jak nie czujesz to bijesz wała. Szkoda dupy na placebo.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Co prawda farmaka bilem dawno dawno temu, lecz teraz bije propa, zrobilem front 100mg/ed przez 3 dni i w trzecim dniu, libido skoczylo, pompa na treningu dobra, apetyt ladnie w gore.
Najpewniej bedzie jak zrobisz badanie, wtedy bedziesz wiedzial co i jak, moze poprostu specyficznie reagujesz na propionat.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
ja po propie ogolnie na poczatku nie czuje mega wzrostu libido dopiero po jakims czasie to sie rozkreca, co nie zmienia faktu ze waga rosnie ,a pompka na trenie jest w choooy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Ten zapach, o którym piszesz to zapach EO.

uwaga na pimperów/frajerów!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
EO? co to znaczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie npp najpewniejsze??

Następny temat

M-drol czy Stanox

WHEY premium