SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop i wino dla boksera.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 323
Witam wszystkich! Na wstępie zaznacze, ze jestem bokserem i siłownie traktuje jedynie jako dodatek. Zależy mi na poprawie jakości umięśnienia, zwiększonej regeneracji, może troszke na sile. Taki cyklon sobie ułożyłem 1-7 prop testovis 75mg e2d, 3-9 wino Desma 50mg e2d, na odblok; clomid i provi. Co Panowie o tym myślą? Nie za mało tego wina będzie? Dodam oczywiście, że dieta dopięta. z supli tylko białko, może na odbloku z kretą polece. Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 94

Wzrost: 191

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: 44

Obwód talii: 90

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 4 lata

Ilość spożywanego białka: 3g na kg

Ilość spożywanych węglowodanów: 3 g na kg

Ilość spożywanych tłuszczów: ok 20%

Opis przebytych cykli sterydowych: prop 1-6 100mg e2d

Trening: 6x week boks, 2, 3 razy siłownia, obwodowo (met. stacyjna), 3x aero 30,40 min na głodno

Cel cyklu: wycinka

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 3mies.

Poziom BF%: ok. 20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ten pośredni

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: do łysienia.

PPM podstawowa przemiana materii: 3100kcal (-300)

Wyciskanie leżąc (MAX): 150

Martwy ciąg (MAX): ?

Przysiad (MAX): ?

"badź wesoły, energiczny jak wibrator elektryczny..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
ja sie dolaczam do pytania poniewaz planuje taki sam cykl z tym ze ja trenuje bjj i waze 80 kg... moj cel to sucha masa misniowa ktora bedzie mozna utrzymac z odpowiednia dieta i treningiem ... nie chce pakowac w to kase jak wszystko mi spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
jesli bokser to jakos wino mi nie pasuje bo stawy dostana w dupe napewno widzialbym tam wiecej testa 100mg eod zejscie 50mg eod i oxe 5-6 tygodni w 30mg .
ale jesli masz wino
to standard
1-7 prop 100 mg eod zejscie 8 tydz 50 mg eod
3-9 wino 50mg eod.

odblok 24 tab
1-4 clom 100mg
dalej po 50mg

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold LG

Następny temat

Cykl 3

WHEY premium