SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop+npp+metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14689

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

80

Wzrost

181

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

112

Obwód uda

60

Obwód talii

-

Staż na siłowni

2,5 roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko: 2,7 g/kg Węglowodany: 5,30 g/kg Tłuszcz: 0,94 g/kg Kalorie: 40,46 kcal/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

100 Tab metki pół roku temu

Opisz swój plan treningowy

Siła i masa

Cel cyklu

Siła a szczególnie MASA

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cykl z metka, pół roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8-10?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Znakomity

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie sprawdzałem ostatnio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moim zdaniem sam test jest dobry do sportów sylwetkowych , jednak na siłę znacznie lepsze są toksyki , meta, antek, winko , oczywiście m-drol.

Trenbolon słabiej u mnie nie działa na siłę od orali 17alfa , ale lepiej niż testosteron, dla mnie działanie trenu na siłę jest przereklamowane.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
No siła idzie strasznie do przodu, może macie racje, żebym nie przesadził.. Nic nie będę zmieniał, pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
Byłem w aptece w celu kupienia igieł insulinówek bo chciałem zapodać hcg 2*2500 pon i czw w następnym tygodniu a dostałem takie coś jak na zdjęciach :D Chciałem zestaw, ale nie mieli, przecież tego się wbić nie da, prawda? Na szczęście dostałem je za darmo.. Zmienić aptekę? :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Bo to sa igly do pena a nie do strzykawekv insulinowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Serio potrzebujesz opinii osób na forum nawet w takich sprawach?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
drMNK
Bo to sa igly do pena a nie do strzykawekv insulinowych


Czyli po prostu laska w aptece była niedokształcona bo tłumaczyłem jej, że to będzie do zastrzyków podskórnych..

@Up, nie szukam opinii lecz dziele się newsem, wiem, że są nie takie i kupie gdzieś indziej...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olszes1221
Czyli po prostu laska w aptece była niedokształcona bo tłumaczyłem jej, że to będzie do zastrzyków podskórnych..

no a te do czego są? Też do podskórnych, to Ty nie wiedziałeś co masz kupić. Zwykłe igły 0,3x13mm. A najlepiej powiedz zwykłe strzykawki insulinowe z igłami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
zioekt
olszes1221
Czyli po prostu laska w aptece była niedokształcona bo tłumaczyłem jej, że to będzie do zastrzyków podskórnych..

no a te do czego są? Też do podskórnych, to Ty nie wiedziałeś co masz kupić. Zwykłe igły 0,3x13mm. A najlepiej powiedz zwykłe strzykawki insulinowe z igłami.


Tak właśnie powiedziałem i powiedziała, że niema i dała mi takie coś.. Wiedziałem co mam kupić


Zmieniony przez - olszes1221 w dniu 2015-11-27 19:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Skoro wiedziałeś, to czemu kupiłeś takie? Na sile ci chyba nie dawała... ja proponuję zamówić na stronie doz strzykawki do apteki w twoim mieście, są insulinowki gotowe z igła itp chyba 0.69 zł sztuka, idziesz odbierasz i w dupie masz ;)

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2188
No właśnie dała mi je gratis, to mowie no dobra to wezmę, wiedziałem, że coś z nimi nie tak, ale dopatrzyłem się w domu :D Jak nie będzie w pozostałych dwóch aptekach w moim miasteczku to zrobię jak mówisz :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + Npp złe samopoczucie brak odbloku

Następny temat

rzucenie palenia a testosteron

WHEY premium