SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum Ile tyg i odblok 1 cykl + foty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286


Witam!
Zamierzam zaczac swoj Pierwszy cykl na SAA.
A teraz cos o mnie:
1.WIEK: 22
2.WAGA: 91
3.WZROST: 181
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA:115
UDO:60
TALIA:troche mi sie utylo- 95
5.STAZ NA SILOWNI: 27 miesiecy
6.DIETA: nie kontrolowalem wegli ale białko było na poziomie 2,5 g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nic
8.TRENING: masowy, 3 razy w tyg.
9.CEL CYKLU: masa, siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:-
11.POZIOM BF%:wysoki
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):endomorik
13.STAN ZDROWIA: wszystko ok
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:Juz lysieje

Zamierzam zapodac Testosteron Prolongatum 200 ml ed5, cykl na tym tesciu bedzie trwal ok 8 tygodni, czytalem na forum ze radza robic cykl 10-12 tyg. Mi sie wydaje ze 8 tygodni mi wystarczy, zwlaszcza ze to moja pierwsza kuracja. Co o tym sadzicie?
Najwiekszym problem jest tu odblok, byly podane rozpiski co do clomidu ale wlasnie na te 10-12 tyg kuracji saa a dawki clomidu wylicza sie podobno z dlugosci cyklu, ile panowie musilabym go zakupic i w jakich dawkach go brac? A co z nolva i HCG? bedzie trzeba zapodac? Jesli tak to prosze o dokladna rozpiske na ta 8 tygodniowa kuracje - odblok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
Na odblok pojdzie Nolva Clomid TT ZMA i jakis stack, skoncze brac oslonki i oprocz tego ze intensywnosc byla mniejsza tych treningow, jakas przerwe zastosowac? Akurat chyba wyjdzie tak ze na dniach wszystko sie skonczy(nolva.clomid , stack,TT) i co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
nolve zawsze lepiej miec pod reka niz jej nie miec - nie wiesz bowiem czy masz sklonnosci do gino czy nie gdyz to tw. 1 cykl na tesciu oraz w ogole 1cykl. hcg nie potrzebne - wystarczy sam clom i jak wspomnialem nolva.

8-9tyg. na 1 raz to ci wystarczy za swiaty

zdr.
LB

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-11-11 11:54:30

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
A moglbym prosic rozpiske kiedy i jak zarzucic clomid po tych 8 tygodniach i kiedy brac nolve? w jakiej sytuacji i jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 314 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6044
wlasnie mam ten sam problem wlasnie skonczylem 8 tygodniowa kuracje z tego samego srodka i z takich samych ddawek co Ty i MAM ten sam problem co do odblokowania pisalem post ale odpisal tylko 1 ziomek i z kosmicznymi dawkami 4 tabsy colmidu w 1 dzien to wydaje mi sie kolosalna dawka i zupelnie nie potrzebna wiec tak jak kolega prosze o rozpisanie rozsadnej bezpiecznej rozpiski colmidem ja posiadam 2 listki(24 tabsy) nie wiem jak kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bez kompleksów możesz cykl pociągnąć do 10 tygodnia. Szkoda, że dysponujesz prolką, jakbyś dysponował którąś z 250'tek było by lux - idealna dawka przy tej wadze na start. Ale i tak powinno być dobrze.

Nolvę trzymaj pod rękę w razie wystąpienia niepokojących objawów związanych z gino. Proponuję również sam Nolvadex zastosować przy odblokowaniu.

1-10 40mg
11-21 20mg

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moje zdanie: 1 tableta cloma dziennie poki nie zjesz wszystkich. jak masz nolve, to tez 1 tableta dziennie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
sama nolva imo za malo. jak chudzina nolva+clom

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-11-11 12:24:48

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
Panowie ale prosze o konkrety, pisalem ze chce zrobic cykl 8 tygodni, chcialbym wiedziec tylko to - kiedy wziasc ten clomid jakie dawki i przez jaki okres czasu, i w jakich porach dniach go zazywac, ewentualnie jaka ilosc nolvy zaaplikowac(rozpiska) w przypadku gino. I zalezaloby mi wypowiedziach opartych na jakims doswiadczeniu a nie na przypuszczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
1 tableta cloma dziennie+1 tableta nolvy dziennie. lykaj po kolacji, przed snem. jedz, az nie zjesz wszystkiego.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w. ewentualne w pierwszym dniu mozesz wziac 2tabletki cloma a nolve po 1 dziennie. wszystko najlepiej na noc.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 286
Po calym jednym opakowaniu nolvy i clomidu zjesc? jaki musi byc odstep od ostatniego strzalu tescia bym mogl je brac? Moge naraz lykac nolve i clomid?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IIcykl?????

Następny temat

enan+meta, pozniej prop+ wins

WHEY premium