SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolo czy propek??? Oto jest pytanie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Witam!!!
Mam dwie opcje:
I)
1-6 propek 100mg e2d
lub
II)
1-8 enan 200mg e5d
Czytajac na sfd troche artow mozna stwierdzic ze ile osob tyle opcji wiec postanowilem zalozyc posta i zapytac sie konkretnie o siebie:
1.WIEK: 33
2.WAGA: 108
3.WZROST: 180
4.WYMIARY:
BICEPS:45
KLATA: 125
UDO: 68
TALIA: 97 (dużo ale jeszcze ~5 odleci)
5.STAZ NA SILOWNI:1,5
6.DIETA
BIALKO:3-3,5
WEGLOWDANY:4
TLUSZCZ: 1
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadnych
8.TRENING: na cyklu - split
9.CEL CYKLU: dobrej jakosci miesko
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: brak
11.POZIOM BF% 18% obliczany na mybody.com
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): cos pomiedzy mezo a endo
13.STAN ZDROWIA: nie narzekam
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: zapomnialem juz co to wlosy na glowie

PYTANIE:
1) Poprostu: co według was jest lepsze jak dla mnie???
Powiem szczerze ze dyskutowalem juz z kolegami ( baaaardzo doswiadczonymi ) i wyszlo mi ze lepiej chyba
bedzie opcja z prolo.
Ale chcialbym poznac wasze zdanie bo z tego co czytam to niektorzy maja bardzo duze pojecie o SAA.
No i odblok. Co, jak i kiedy brac???
Dzieki z gory za rady.

Off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
anymaniak ja sie nie pytam co mam wziasc tylko jak zrobic odblok. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
Wybralem takie srodki bo troszke zmodyfikowalem swoje plany i wycinka bedzie ale pozniej. Pytanie odnosnie odbloku - jak sensownie to zrobic 12 clomidu i paczka Tamoxu?

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Jak na pierwszy kontak z saa to prolo zdecydowanie wygodniejsze.

Dawka propa 100mg e2d bedzie zdecydowanie mocniejsza od drugiej opcji.

Glos oddaje na prolo

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
j.w prolo wygodniejsze, a efekty powinny być zadawalające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
dzieki chlopaki za odpowiedzi. A jak z odblokiem?? Nolva pod reka w razie "W" a jak dalej??? Bo im wiecej czytam tym mniej wiem. Mysle ze 24 clom starczy ale jak go brac??? 2 tyg po ost strzale prolki??? i jakie ilosci???

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
100mg przez 3 dni i do konca po 50mg wystarczy
tak jak napisałeś 2 tyg. po ostatnim strzale !



Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-05-27 23:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Teoryzujac: lapie mnie gino i...
wiem ze do konca odbloku bede juz musial brac nolve ale jaka ilosc w pierwszy dzien i jakie ilosci do konca??
Sorki, wiem ze to wszystko juz bylo tylko uwierzcie mi, im wiecej sie czyta o kims tym mniej sie wie jak to ma wygladac na sobie.
P.S. Sogi poszly .Chyba...

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Poczatkowo gdy by łapało Cie gino to zapodać powinieneś dawke uderzeniową,
czyli ok 60mg, nastepnego dnia juz 40mg az do ustąpienia objawów po czym jedziesz do konca cyklu ok 20mg ed !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
mysle ze uderzenie 40mg przy objawach bedzie ok. po ustapieniu 10mg do konca pct

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 50 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15363
Dzieki strefa za szybkie i konkretne odpowiedzi!!! No to zyczcie mi milego klucia
Zdr 4all

Off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
zależy od podatności na gino, jak będą silne obiawy to dawka większa, jeśli mniejsze to jak wyżej podana dawna będzie także skuteczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Jezeli złapiesz gino to nolvadex trzeba brac naprawde długo. Dawka 20mg max.

Przy pierwszych objawach trzeba szybko reagowac.

Nie ma co panikowac. Sam mam budowe endo i test w umiarkowanych dawkach nie powoduje gino. Wiadomo kazdy jest inny ale duzą role odgrywa dawka(chyba największą).

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie odbloku

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium