SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony jakie działanie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 661
Właśnie czekałem na takie opinie.Fachowo przedstawiona sytuacja a nie 2 zdania że ph "są do dupy bo kumpel wziął i go nie klepło:D"Możecie mi polecić jakieś Ph ja jak sie zdecyduje to zrobię zakupu na ************ spory wybór i wszystko ładnie opisane.Z waszych wypowiedzi wnioskuje że spadki są podobne do tych po normalnych kuracjach saa??Po ph potrzebny jest odblok?Jakieś zabezpieczenia na wątrobę?Ja do tej pory miałem styczność z teściem prolo omką i metką.Efekt średni nie chce bić mocnych koksów typu decka bo już po teściu i omie miałem problem z podupczeniem a co dopiero po dece.Ph chce wziąć z ciekawości może akurat to będzie dobra alternatywa no i nie robią takiego syfu w organiźmie a ja nie wiem co będę robił za parę lat nie chce później żałować decyzji jakie podjąłem w młodośći.Jeżeli ktoś może mi doradzić co kupić to podaje obecne wymiary 191cm 110kg biceps 46 klatka ok 125.Wyniki na siłowni wyciskanie 150 kg barki 100 kg POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"(chyba że mowa o starociach w stylu 4 ad i innych tego typu, bo te faktycznie nie klepią" 1-ad i 4 ad to najlepsze ph jakie jadlem i chetnie bym jeszcze tego troche zjadl.

a znawcy ktorzy odrazdzaja ph, niech rozpisza swoje cykle na ph rezutlaty itp a nie teoretyzuja ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Z dostępem do ph też nie jest tak różowo.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chwale sobie ph 1,5 tyg a definicja i sila poszla elegandzko na klatke wzrost sily o 5-10%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Dobra ale bez demonizowania SAA, po PCT na AS tez mozna utrzymac wszystko, sek w tym ze producent nie opisze co i jak, tylko trzeba to wiedziec.

Pol rocznego cyklu tez nie zrobisz na oralach, takze moim zdaniem prekursory sa dobre dla chlopakow co chca miec dobra wixe na dyskotece, bez obrazy.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
infa - bzdury...ja na ph duzo zrobiłem i nie chodze na dyskoteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Co do dostepnosci PH to wchodzimy na strone i kupujemy, tutaj duzego problemu nie ma. Ale wlasciwie teraz pomyslalem ze to samo mozemy powiedziec o SAA, sa w necie "apteki" internetowe dzialajace ladne pare lat, ludzie je prowadzacy wysylaja od zrodla np. z balkanow, azji itd. 100% pewnosci, tylko ze ceny wyzsze niz w PL - kupuja u nich glownie amerykance. Jezeli ktos ma jednak kasa - ma pewne SAA, tez nie ma co tutaj czarowac.
A co dlugosci cyklu Infa poruszyl bardzo wazna sprawe. Sorry kult uloz 20 tygodni na PH, a takie cykle wala powazni BB, a nie dyskotekowi napinacze do ktorych sam sie zaliczam
[no dobra na dyski nie chodze, ale cwicze glownie dla wygladu ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
długość cyklu faktycznie mocno ograniczona na ph - 6 tygów max. Dlatego ph to nie środki dla prosów i pół-prosów, jakich wielu w tym dziale

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
opytmalna długos cyklu na ph to 6-8 tyg, ja zrobiłem kiedys 12, i po 9 tyg czułem słabnięcie środka, teraz robie takie 6-8 tyg

nie zaliczam sie do dyskotekowych napinaczy, trenuje bo kocham ten sport a nie...zreszta kazdy ma inny cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
co do kolegi kótry uzywał ph to był to były kulturysta dwuktorny mistrz polski z 91r i 93r, który bedac na "sportowej emeryturze" chcial troszke poprawic formę. Po cyklu stwierdzil ,ze to samo co na ph by zrobił na ssa tylko o połowe taniej. A wiec nie sadze aby to była opinia "z podwórka" , a ze zdaniem jego sie licze poniewaz cos udało mu sie osiagnac w tym sporcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Ph

Następny temat

Substancje oralne - różnice w stosowaniu.

WHEY premium