SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
Cze wszytkim
Moje pytanie jest banalne lecz cwiczac w domowej silowni z kolega nawet na takie problemy nie mozemy latwo znalezc odpowiedzi
Chodzi mi o progresje a mianowicie o ile kg (czy %) powinienem zwiekrzac obciazenie ... Jestem w Grupie I, cyklu II treningu michaila i w zalozeniach podana jest jednynie minimalna ilosc powtorzen w zapasie i nie wiem czy np. w pierwszej seri powienienem sobie zakladac ciezar z ktorym moglbym spokojnie zrobic 10 powt wiecej niz jest to podane w treningu (tj. miec 10 powt. zapasowych), w drugiej serii 4 a w trzeciej 1-2 powt. zapasowe.
Podam przyklad progresji jaka stosuje na klatke:
1 seria,12 powt. - 42kg
2 seria,10 powt. - 44kg
3 seria, 8 powt. - 46kg
Mam nadzieje ze ktos mi odpowie na to glupie pytanie

ppeter123

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
ppeter123 nie mozna tego ciezaru podac w % CM musisisz sam sobie dopasowac... taki ciezar aby zrobic dana serie (bez zapasu) w cwiczeniach izolowanych 1 powtyrzenie w zapasie... ja stosuje progresje... (na klate)
1/12 (47,5kg)
2/10 (50kg)
3/8 (52,5)
4/8 (55)
jak mam wiecej sily to czasem wezme troche wiecej...
a na raz czyli CM wycisne 65 kg

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
????? no jak to o ile ?? tak aby moogl wykonac zalozona liczbe powtrzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13723
Cegla Dzieki
****master, wiem, tylko ze nie ma dokladnie podane ile w ktorej serii ma mi zostac powt. zapasowych (jest jedynie napisane ze w ostatniej serii min. 1) czyli ze w pierwszej niby moge miec 15 powt. zapasowych? Chyba nie bardzo ... ale widze ze Cegla16 zwiekrza ciezar o mniej wiecej tyle samo co ja, takze jest juz ok

ppeter123

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
w cwizenia ch zloznych w progresji nie masz powtrzen zapasowych (chyba ze napisne ze np zostaw miesjec na 1 ) ale chyba tam nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odpoczynek po cyklu na mase ,przetrenowany grzbiet :(

Następny temat

problem z kondycha

WHEY premium