SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z masą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94792 Napisanych postów 364798 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670125
Słabiutko ta tarczyca przy tej ilosci węgli się prezentuje
Stawiałem że będzie w druga stronę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Słabiutko ta tarczyca przy tej ilosci węgli się prezentuje
Stawiałem że będzie w druga stronę



Możesz to rozwinąć Łodziak ? Pisałem online o receptę ale konsultacje spełzły na niczym jeżeli nie mam specjalistycznych badań itp a jeśli ft3 i ft4 jest ok a jest to żebym nie bawił się w naprawienie tego . Pamiętam miałem kiedyś z ponad rok temu jakieś prześwietlenie tarczycy za granicą i żadne medykamenty nie były mi przepisane wtedy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Ale co tutaj chcesz rozkminiać? Z badań jasno wynika, ze tarczyca nie pracuje jak powinna i najlepiej udać się do specjalisty żeby doradził co robić. Jak będziesz miał tfu guza na wątrobie to przecież tez na forum nie będziesz pytał jaki skalpel się będzie nadawał bo sam to wytniesz. Jak chcesz tyrozal kupić u dilera to zapłacisz 3 razy tyle. U lekarza receptę masz za darmo i badania tarczycy później tez za darmo będzie zlecał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Hansinho
Ale co tutaj chcesz rozkminiać? Z badań jasno wynika, ze tarczyca nie pracuje jak powinna i najlepiej udać się do specjalisty żeby doradził co robić. Jak będziesz miał tfu guza na wątrobie to przecież tez na forum nie będziesz pytał jaki skalpel się będzie nadawał bo sam to wytniesz. Jak chcesz tyrozal kupić u dilera to zapłacisz 3 razy tyle. U lekarza receptę masz za darmo i badania tarczycy później tez za darmo będzie zlecał.


Stary wyjaśnij mi to lopatologicznie co jest nie tak skoro jest teoretycznie mogę i praktycznie zjesc , inne wskaźniki w połowie normy a tsh nisko i to przekłada się na to że nie rosnę ? To gdzie to idzie ? Trzeba to wpyerdole 600 węgli i 700 więc trochę nie ogarniam ... Schody się zaczynają czasem jak coś trzeba wyjaśnić medycznego czego koledzy na siłce nie uczyli ? Mialem badania i powtarzam że nic mi nie przepisali na niskie tsh w Niemczech więc raczej wiedzieli co robią .


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-01-31 23:13:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Łopatologicznie musisz jeść więcej
Łopatologicznie wybierz się do endokrynologa z wynikami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
Egon33
Badania na dziś












Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-01-30 23:18:58



Tsh w normie zakres referencyjny,ft3 i ft4 równiez na jakiej podstawie tutaj mamy do czynienienia z niedoczynnoscią??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Tsh kolego w dolnej normie, a ft3 i ft4 w środku widełek może oznaczać chorobę Gravesa Basedowa, lub wczesne stadium zapalenia tarczycy typu Hashimoto. Tsh do podłogi ma jeszcze kawałek, ale podałem informacje, ze nie pracuje dobrze tak jak powinna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
Hansinho
Tsh kolego w dolnej normie, a ft3 i ft4 w środku widełek może oznaczać chorobę Gravesa Basedowa, lub wczesne stadium zapalenia tarczycy typu Hashimoto. Tsh do podłogi ma jeszcze kawałek, ale podałem informacje, ze nie pracuje dobrze tak jak powinna.


Skoro w badaniach jest zakres referecyjny (widelki,norma) to chyba w jakims celu sie go stosuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 273 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6462
Tak jak pisałem - tarczyca nie pracuje tak jak powinna i należy to monitorować.

Konieczne będzie tu jeszcze zrobienie badań anty-tsh, anty-tpo i anty-tg w celu ewentualnego wykluczenia zapalenia lub choroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Hansinho
Tak jak pisałem - tarczyca nie pracuje tak jak powinna i należy to monitorować.

Konieczne będzie tu jeszcze zrobienie badań anty-tsh, anty-tpo i anty-tg w celu ewentualnego wykluczenia zapalenia lub choroby.


Patrze serio diagnoza wystawiona to pozwól mi chociaż z rodziną się pożegnać skoro któryś raz z kolei ignorujesz wpis o badaniach w Niemczech , ale co tam oni wiedzą ....


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2023-02-02 22:41:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finasteryd a masteron

Następny temat

Pomoc w rospisaniu pct po 20tyg cyklu enan

WHEY premium