SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze wzwodem przez stres

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Proszę o poradę.
Witam. Mam 18 lat i następujące pytanie: jak poradzić sobie ze stresem przed seksem? Przez ten stres nie mogę osiągnąć pełnego wzwodu. Miałem niedawno mój pierwszy raz,gdy kochałem się nie miałem pełnego wzwodu choć dziewczyna była bardzo atrakcyjna. Po kilkudziesięciu minut nie mogłem zrobić z nią tego znowu bo już w ogóle nie miałem wzwodu. To wszystko przez stres. Jak się go pozbyć? Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Techniki relaksacyjne. Psychika podstawa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Może ktoś coś poradzić? Z twojego postu nic nie wynika. Od zawsze byłem nieśmiały,zaniżona samoocena,ale walczyłem z tym. Zacząłem zagadywać do dziewczyn,wszystko szło jak po maśle,codziennie coraz lepiej,aż doszło do stosunku. Nie chce popaść na nowo w kompleksy. Jak się wyluzować i odstresować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
myślę że pomogła by stała dziewczyna przy której poczułbyś sie pewnie.. ustabilizował.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To też. Ale podstawa to psychika i ogólnie luz bo ciągłe myślenie o tym działa tylko negatywnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
może lampka wina / piwko na odstresowanie? łyknij sobie wcześniej argininę tez może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lepiej winko bo lepiej rozgrzewa

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
nono, tylko jakieś lepsze

za 10 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krwiak kolana

Następny temat

Ból brzucha po grypie żołądkowej.

WHEY premium