SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z palcami u nóg (paznokcie)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111


Witam was serdecznie !
mam problem od ponad poł roku ! :((((
otoz podczas ktoregos treningu zaczał bolec mnie palec ten najwiekszy skonczyłem trening wczesniej i poszedłem do domu pozniej przestało mnie bolec lecz na treningu znow lecz teraz dwa place tzn w 2 nogach takze ten najwiekszy ... to wina paznokci poniewaz mam je zle wyciete ,jak byłem mały to zle mi rodzice obcinali....
kiedys tez mnie bolały te palce ale sprawa wyjasniała sie juz po tygodni ... a teraz trwa to stycznia/lutego
dodam ze stosowałem zel - oxykord - trener mi powiedział ze mi pomoze lecz nic z tego ...
poznej powiedział ze mam polac bolace miejsce wrzaca woda na poczatku go wysmiałem ;d ale jak juz nie mogełm wytrzymac z bolu to tak zrobiłem bolało jeszcze bardziej ...
co mi polecicie ?
gdzie mam isc do lekarza z tym ?
czy da sie to jakos usunac ? np zerwac paznokcie ?
POMOCYYYYY !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
ta ;d tylko ze do rodzinnego musze jechac ponad 15km miałem w mojej miejscowosci ale cos tam sie stało i odszedł ... musze sie przepisac blizej
kurde ;/ powiem mamie zeby sie przepisała i sobie wezme
tylko najgorsze ze znow bede musiał czekac jakis tydzien ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Gdzie masz isc ? Najlepiej do trenera.A i pozdrow go ode mnie.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Witam. Jakies 10 lat temu mialem ten sam problem. Paznokcie w duzych palcach od stop mi tak wrastaly w skore, ze czesto krew leciala. Bol tez jest srednio przyjemny. Pomagalo przycinanie paznokci, ze tak okresle na chama (nienaturalnie) zeby odciac ten kawalek co sie wzyna. Ale to zawsze bylo dzialanie na krotka mete bo jak paznokiec odrósł to znow to samo.
Poszedlem z tym do lekarza i chirurgicznie mi wycieli czesc paznokcia - nie calego. Tylko ten fragment co sie wzynal. Do dzis mam spokoj. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Miałem podobnie, źle obciąłem paznokcia i wrósł mi w skóre, masz tam jakieś zaczerwienienie ? bąble ? leje się coś z tego np ropa,krew ?

Mnie to wygląda na zanokcice, idź do lekarza rodzinnego przepisze maść przeciwbakteryjną i każe przemywać rivanolem a jak nie pomoże da skierowanie do chirurga który wytnie część wrośniętego paznokcia i będziesz miał spokój choć u mnie po tym zabiegu 2 razy odnowiło się ale maści same pomogły.

Pzdr




Zmieniony przez - Viren w dniu 2009-08-15 10:41:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
dzieki
to teraz mam isc do lekarza rodzinnego dostane skierowanie, mam isc do chirurga
Jak długo trzeba czekac ? to cos kosztuje ? i ile bd musiał czekac na to by wrocic do treningow ?
do Viren ; mam zaczerwienienia tylko wtedy gdy trenuje ... palec owijam bandazem i mnie nie boli ale mam dos chodzic cały czas z bandazem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Jak pojdziesz do rodzinnego i Cie skieruje do specjalisty to pokryje to NFZ. Pytanie ile bedziesz czekal na zabieg:( Z tego co pamietam to szybko sie palce goja. Gorzej jak w pile nozna bedziesz chcial grac:) Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na zabieg mogłem iść nawet następnego dnia (poszedłem po tygodniu bo wcześniej nie miałem jak z dojazdem), pokaż się u rodzinnego a on ci powie dokładnie co i jak, koszty to tylko i wyłącznie dojazd do szpitala (jeśli w ogóle będzie potrzebny). Palec taki goi się hmm 2-3tyg (ja miałem zakładane szwy bo mi wrosło tak że chirurg musiał strasznie dłubać). Ale u ciebie to nie wygląda to tak źle jak u mnie więc mysle że będzie mniej.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2009-08-17 22:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
haha trener widze pomyslowy koles :D idz go zapytaj i napisz co wymysli


a jak juz polewanie wrzatkiem Ci sie znudzi to odwiedz rodzinnego ;]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
a jakas narkoza bedzie chybba co ? ;d hehe
kurde to na lige chyba nie zdaze bo pewnie za jakies własnie 2-3 tygodnie mi sie zaczyna ;/
ale co tam wole nie zagrac powiedzmy 2-3 pierwszych meczow a potem miec spokoj
to dzieki wielkie
a przy okazji to polewanie wrzatkiem nic nie dawało ;/ chyba se zarzartował ... ale smieszne to nie było ;/ jeszcze bardzje bolało ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111


czyli po zabiegu bedzie to wygladało mniej wiecej tak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
po zabiegu odczujesz ulge bo teraz pewnie czujesz ból i ogolnie dyskomfort.. urazisz sie w i napjerdala konkretnie, tez mialem wycinany paznokc zabieg trwal z 20 minut, potem przez 1-2 dni poboli po tygodniu zdejma szwy i bedzie git..

mozesz sprobowac moczyc w szarym mydle z wodą ciepła, chociaz watpie zeby w tej sytuacji to pomoglo bo konkretnie Ci wrósł..
i nie obawiaj sie tego zabiegu, ja meczylem sie z bolem pół roku zanim zdecydowalem sie pojsc na zabieg.. ciśnij szybko do chirurga;p


Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2009-08-18 19:58:44

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PODWYŻSZONA TEMPERATURA OD OK.3 MIESIECY

Następny temat

Czy miał ktoś podobne złamanie (nogi)

WHEY premium