SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dietą

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 173
Czołem, problem wygląda następująco, od zimy schudłem jakieś 13 kg, z wagi 78 do wagi 65kg przy wzroście 173cm, także jestem dość docięty, wcześniej redukowałem na deficycie 500, 800, 1000 kcal max, od tygodnia chciałem "podsumować" redukcję i dociąć do końca co teraz wydaje mi się głupie, obniżyłem kcal do 500/600/700kcal dziennie max(praktycznie samo białko w diecie) i od pon na takich kcal było coraz gorzej ale dawałem radę, mamy noc z piątku na sobotę, w piątek zjadłem 1800kcal (zapotrzebowanie około 2000kcal) żeby poprawić trochę funkcjonalność organizmu, po zjedzeniu tych kcal dostałem strasznych bólów brzucha i biegunki, leje się ze mnie woda. Boję się że coś poszło za bardzo nie tak i uszkodziłem układ trawienny, o co chodzi? Pomocy


Zmieniony przez - Ćk w dniu 2019-07-27 04:35:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33134 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Robisz sobie krzywdę , załóz odpowiedni temat w dziale odzywianie ( więcej osób ci podpowie bo teraz to niszczysz organizm )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Viatmiany, minerały a alkohol

Następny temat

Wzrost jak zwiększyć?

WHEY premium