SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Hermod III

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Zamówiłem zestaw Hermod III i w środku nie znalazłem instrukcji, oraz paru części. Już napisałem maila czego brakuje. Ale mniejsza o to.
Stojaki sam złożyłem, oraz widzę, że ławka też nie będzie trudna do złożenia, oprócz przykręcenia tapicerek do metalowych części. Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś pokaże lub poda wymiary, jak dokładnie przykręcić oparcie, siedzisko, oraz modlitewnik.

Pozdrawiam, oraz liczę na szybką odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Witam, na profil gdzie wkłada Pan modlitewnik należy nałożyć kwadratową przelotkę, następnie włożyć zmontowany modlitewnik.
Do tapicerki od modlitewnika proszę na środek przyłożyć metalowy element i przez otwory wkręcić wkręty. Ułożyć siedzisko i oparcie tak, aby można było swobodnie podnosić oparcie do góry, po przymierzeniu proszę wkręcić przez otwory wkręty.
Jestem przekonana, że na pewno się Panu uda. W razie problemów prosze o kontakt z BOK Kelton Oczywiście brakujące elementy doślemy. Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kwadratową przelotkę właśnie czekam :>
Jeśli chodzi o modlitewnik, to wkręcić to przy samej górze(Czyli zaraz przed tym, jak zaczyna się czerwony materiał)? Czy dokładnie na środku, jeśli chodzi o wysokość i szerokość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
kristoferr: Przelotka na pewno dojdzie w kopercie, przymierz i przykręć na środku zaraz jak kończy się czerwony materiał
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, napisałem w mailu, że podstawki na gryf miałby być gumowane, lecz dostałem zwykłe. Zostaną dosłane ogumowane?

Zmieniony przez - kristoferr w dniu 2009-03-19 18:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Oczywiście jak miały być gumowane to napewno je doślemy
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o zestaw kelton hermod III

Następny temat

Kołka łożyskowe...

WHEY premium