SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z "Dwójką"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Przedwczoraj podczas biegania poczułem jak lekko "ciągnie" mnie w mięśniu dwugłowym uda, ale dokończyłem bieganie. Wczoraj złapał mnie skurcz w tym miejscu, mocny skurcz jak siedziałem przed kompem. Teraz jak biegam to lekko boli. Co radzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
porozciągaj dwugłowy, oraz łykaj sobie na noc magnez.

dzienne zapotrzebowanie człowieka na magnez wynosi bodajże 300 mg więc dopasuj sobie dawki.

Zalezy jaki magnez kupisz, bo są o różnych wartościach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Dzięki za szybką odpowiedz, a jaki magnez polecasz, jaki jest Twoim zdaniem najlepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
wiesz co w zasadzie magnez to magnez ;) dawniej sie wszystkim polecalo zwyczajny filomag za 7 zl i bylo dobrze.

a teraz niby lepsze sa chelaty magnezu. np z olimpu chela-mag B6. tyle ze on kosztuje coś koło 12-13 zl za 30 tabsów.

jakbyś kupił te chelaty to możesz łykac 2 kapsułki to będzie 200 mg magnezu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

doradzcie coś!!!!

Następny temat

Problem z nadgarstkiem

WHEY premium