SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z łokciem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146
Witam, 3 dni temu miałem bardzo mocny ból łokcia, prawdopodobnie od noszenia worków +-30kg, nie mogłem zgiąć nawet łokcia, bolał mnie za każdym razem, nawet jak nim nie ruszałem, posmarowałem maścią, wziąłem tabletkę i po 15 minutach było wszystko ok, a po godzinie już zero bólu. Wczoraj też było ok, i teraz przed chwilą siłowałem się na rękę i po tym zaczął mnie ostro boleć łokieć. Od czego to może być ?
Ból jest za kością, tak jakby już na tricepsie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146
Czy kolagen może pomóc w tej sytuacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wina przeciążenia np... Daj coś OTC i unikaj takich stanów.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wygląda to na przeciążone i pospinane mięśnie w tej okolicy. Niestety zachowanie Twoje było bez wątpienia nierozsądne w sytuacji, gdy po możliwym urazie siłowaleś się jeszcze na rękę. Następnym razem polecam z większym rozsądkiem podchodzić do tego typu form aktywności fizycznej. Na tę chwilę najlepiej będzie odciążyć ramię, unikając jego przeciążenia. Możesz smarować również kremem przeciwbólowym. Jak stan zapalny trochę zejdzie z to wizyta u fizjoterapeuty/masażysty aby rozmasował podpinane mięśnie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muira puama

Następny temat

Opinie na temat gumyflossband

WHEY premium