SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z łokciem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam.
Chcę prosić Was o poradę.
Podczas ostatniego meczu mocno uderzyłam ręką, a dokładniej łokciem o parkiet. Ręka zdrętwiała mi od łokcia po dłoń, ale adrenalina zrobiła swoje i grałam dalej. Po meczu zobaczyłam, że na łokciu pokazała się taka twarda opuchlizna (?) i zaczął robić się siniak. Następnego dnia pokazał się naprawdę duży siniak, łokieć bolał przy najmniejszym dotknięciu, aczkolwiek nie sprawiał mi większych trudności przy treningach, przy rzutach, itp. Dziś mija tydzień od tego "wypadku" siniak nie zszedł, a dziś nawet wyczułam, że w miejscu gdzie jest "epicentrum" tego siniaka mam taką jakby wystającą kość. Przy dotknięciu boli, a gdy porównałam z drugim łokciem to przy tym zdrowym nie mam niczego takiego. Ta rzekoma kość daje się przesuwać.
Moje pytanie jest następujące: co to może być za kość, o ile to w ogóle kość? I czy powinnam iść z tym do lekarza, czy już trochę za późno? Bardzo proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zalecam konsultację ortopedyczną.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Lepiej się udać do lekarza ortopedy lub do fizjoterapeuty. Być może odszczypała Ci się kość. A może po prostu stłuczenie
1

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Okej, w takim razie udam się do lekarza, dziękuję za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramie boli w środku

Następny temat

Kurza klatka piersiowa-Ćwiczenia

WHEY premium