SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem:-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Witam!!!

Sprawa wygląda tak od pewnego czasu mam wysyp pieprzyków,nie mam pojecia co może być przyczyną.
Zanim pójde do dermatologa chciałbym zapoznac sie z kilkoma opiniami,może sie czegos dowiem,może ktos z was ma podobny problem.
Kiedyś doscy czesto uczęszczałem na solarium,bywałem na słoncu i rzeczą oczywistą pojawiały sie pieprzyki,ale pojedyncze ilości.Na chwile obecną jest zima a mi praktycznie z dnia na dzien przybywają nowe pieprzyki,zaczynam sie nieco martwic co moze byc przyczyną.Byłem u lekarza nie stwierdził jednak,żebym miał sie czegoś obawiac.Robiłem Sobie badania krwi ,przypuszczałem,że to może z winy wątroby jednak wyniki mam bardzo dobre.Czytałem gdzies,że może miec również wpływ tarczyca jednak tsh i badanie tarczycy równiez wporządku.W zeszłym roku w lato nie miałem tylu pieprzyków co teraz w ciągu ostatniego miesiąca!!!! Jakies sugestie?? Byłbym bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak siły w jednej ręce

Następny temat

Kolczyk w karku a sztanga

WHEY premium