SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pro Sd Dragon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
Jak w temacie pytanko do szamajacych te groszki mam kilka paczuszek tego specyfiku w foliopaku sprawdzal ktos smak proszku z kapsa??? Ja mam slodki i obawiam sie ze walek jezeli ktos ma to prosilbym o sprawdzenie smaku dla pewnosci

rafpop

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94456 Napisanych postów 364399 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669016
kto kupuje ph,najprosciej chyba co mozna podrobić otwierasz kapsy wsypujesz co chcesz i si idzie dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
A jakiego koloru masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
proch bialy

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Tez mam bialy proch .. w foliopaku SA nowe wypuszczane czytalem na zagranicznym forum wiec spoko to nie fake. Smaku nie sprawdzalem ale to zrobię za 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Slodki proszek wiec mamy to samo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
dwa

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
sorki ale nie moglem edytowac postu dwa tygodnie temu skonczylem cykl na pro sd pisalem do dragona o smaku prochu odpowiedzial ze wypelniaczem jest dextroza wiec kto ma slodycz prochu szamac smialo i rosnac

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Ile czasu ciopales pro ? Cztery tyg czy więcej ? Jak rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
pro sd lecialem ok 5 tygodni startowalem od dwoch capsow po tygodniu szamalem 3 caps ed blok slaby ale libido spadlo nie bylo ochoty na fikolki ale jak trzeba to fajka stala hehe flaki ok mocz troche ciemniejszy byl i okrutne baki w pracy i w domu uciekali ale do M-Drola z CEL niema porownania duuuzo slabszy jest pro-sd niz M-Drol ogolnie ok efekty ok 5 kg masy sila na duuzy plus po M-Drolu CELA nerki napierdzielaly cisnienie mi walilo okrutnie i wywracalo flaki a tu lajtowo oczywiscie oslonki itp byly mam jeszcze dwie paczuszki Pro sd moze kiedys wciagne jeszcze

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 656
Dzięki i duży rosnij !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić enan + deca a badania

Następny temat

Sally

WHEY premium