SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o porade: "cm3 1250", "Mgnum 8000" , "Ostrowia wpc 80", "m

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
Powitać.
Nie specjalnie kojarze jaki klimat na tym forum więc się przedstawie: Paweł lat 27, nie kulturysta, prędzej moturzysta, a konkretniej endurzysta( teren jaki sie uda z planami na ciężki). Jak niektórym z Was wiadomo, rozrywka czasem wymagająca popchania, tudzież podniesienia z mamałygi maleńśtwa nawet 140kg. Raczej nie tęgi kłopot, lecz forma fizyczna nie jest nie wskazana, jak i również przy innych rozrywkach: worek 160cm, kyokushin i takie tam.
Grzecznie streściłem opcje, i charakter zainteresowań, więc jeśli pozwolicie przytoczę mój deficyt "wiedzowy".
Od kilku lat 6-7 coś tam se ćwicze, nie wspomnę, że większość życia raczej od pracy fizycznej, skoro się taka nadarza, nie uciekam. Początki to drążki i pompki. 3 lata temu koleje losu "wepchły" mnie do kumpla "garażu" no i też coś tam dźwigam. Nic konkretnie, tak bardziej dla sprawnośći i pewnej ręki;) Uchwale się, że nawet rok temu szarpnąłem się na jakieś tam 90 kg. Treningi raczej 2 razy w tygodniu. Raczej bo zdarzały się przerwy 1 miesiąc a nawet dłużej.
Rok temu w przypływie euforii dałem się skusić na zakup (po mojemu"hiper-paki") w skład której weszło to co w temacie. Nie będąc zwolennikiem zwiększania masy ( może tylko troche ) dotrwałem z decyzją skonsumowania do teraz.
Się kurde spisałem(współczuje czytającym), to przejde do tematu.
Jak wspomniałem nie siaduje przed TV czy klawiaturą z miską chipsów i bombonierką, a raczej jestem sporo czasu w ruchu(w pracy też).
Dietę mam taką jaką mamusia mi zrychtuje. Żarełko jest ok. ważywka, owoce, polskie obiady z kartoflami...
Wydaje mi się że mogę być nietypowy z takiej przyczyny:
- ze względu na opcje czasowe wybraliśmy z funflem 6 RaNO! na terna. Pompujemy godz. i do roboty. Tak się nauczyłem, że jak śniadania nie opitole to z kwatery mnie nie wydrze nawet Cichopek. I tu moja rozterka. Na opakowaniu "jabola" druknęli w ten sposób: "w dni tren. 30 min przed śniadaniem, 30 min przed trenem, i bezpośrednio po trenie". Chcąc się dostosować to lipa ze snem, lub zrywka po 4 i hejnał jabolem.
Do cm31250 doszły by jeszcze suple w postaci Mgnum8000, ostrowia, multipak36(witaminki zapewne), być może xpand jeśli byłby sens.

Jeszcze raz:
Mam na Imię Paweł;]
mierze 180 cm
warzę 71kg- jak dobrze pojem przez 3 tyg to nawet 74kg!!!
ale szybko tracę te ciężko zdobyte kg:/
lubię mocne silniki
blondynki, rude i szatynki(dobrze żeby silne były)

Dziękuje wszystkim za celne porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
ważę* się piszę.

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
dzięki za konstruktywną uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
odświeże. Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
macie pojęcie? bo widze że nie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
"Się kurde spisałem(współczuje czytającym), to przejde do tematu. " nie dziw się. Przyznam szczerze że lubie konkrety jak widze takie posty z braku czasu ich po prostu nie analizuje. Diety tutaj nikt Ci nie ułoży. jesteś dorosłym człowiekiem weź sądź z dziennikiem posiłków i ułoż konkretną dietę wliczająć magnum tylko potreningowo a postrowie jak nie bedziesz miał jak dostaczyć białka. Warzywa i tł obowiązkowe. Wtedy pomożemy.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Mam na Imię Paweł;]
mierze 180 cm
warzę 71kg- jak dobrze pojem przez 3 tyg to nawet 74kg!!!
ale szybko tracę te ciężko zdobyte kg:/
lubię mocne silniki
blondynki, rude i szatynki(dobrze żeby silne były)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bez spamu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-pomóżcie

Następny temat

Zbijanie wagi przed zawodami (- 5 kg. w miesiąc)

WHEY premium