SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o interpretację badania radiologicznego.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1765
Rodzaj badania ...kr.Th-L-S(a-p+boczne)
Zwężenie krążków m-k Th7-Th12 z widocznym odczynem zwyrodnieniowo-wytwórczym na krawędziach trzonów kręgów Th7-Th12.
Zniesienie fizjologicznej lordozy lędzwiowej.
Poziome ustawienie k.krzyżowej.
4.02.2010 jestem umówiony na pierwszą wizytę u fizykoterapeuty.
Od dzieciństwa miałem sporą nadwagę.Rok temu doprowadziłem się do wagi 134kg przy wzroście 180cm - masakra. Obecnie ważę 103kg.Trzymam poważnie dietę i zakupiłem karnet na siłownię - a tu taka niespodzianka.Pytanie brzmi: - "Czy mogę ćwiczyć na siłowni?" i ewentualnie czego unikać? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 997
Mozesz cwiczyc na silowni z tym ze nie powinienes wykonywac cwiczec z podskokaki , zeskokami oraz cwiczen obciazajacych kregoslup . Bieganie , skakanie , przysiady , martwy ciag odpadaja . O szczegoly zapytaj u fizjoterapeuty . On Ci powie jakie cwiczenia robic na poprawe ustawienia miednicy i w rezultacie lordozy ledzwiowej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
masz zwężone krążki międzykręgowe w odcinku piersiowym kręgosłupa, a na odcinku lędźwi twój kręgosłup za bardzo ucieka do przodu.

Poczekaj co ci powie fizjo, ale na pewno ćwiczenia typu brzuszki, wszelkiego rodzaju wyciskania stojąc w płaszczyźnie pionowej, odpadają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! testosteron jak u dziadka!!!!!!!!!!

Następny temat

kontuzja wiązadeł

WHEY premium