SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Primobolan - czy warto

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
zdobycie dobrej primy graniczy z cudem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Flex ale ludzie wierzą w cuda np że trafią 6 w lotto. Tak poważnie , prima loteria na minus jeszcze jak widzę w cennikach takie tanie ceny primki to już wiem że tam nie siedzi primka która w produkcji jest bardzo droga, prędzej już idzie dobry oxandrolon kupić.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9427
Wracajac do tematu Primy, Alpha Pharma jest chwalona, plus autentyczny kod na ich stronie nie jest jakas gwarancja?

Jak najlepiej polaczyc propa z npp zeby za duzo sie nie dziabac? 100mg propa i 50mg eod czy moze 100mg propa i 75 npp e3d? Wystartowac oba srodki na raz? I czy ciagnac je razem do konca te 10-12 tyg?

do tego mam ofc komplet witami, przede wszystkim potas cynk magnez b6, 5htp ,...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak nie chcesz co drugi dzień iniekcji daj npp 100mg poniedziałek czwartek niedziela. do tego 125mg cypio +50mg propa w jednej strzykawce wszystko mieszaj poniedziałek czwartek niedziela testa wyjdzie około 500mg do 300mg npp tygodniowo, prosty rachunek. Dawkami testa możesz manipulować na dowolny sposób . Testosteron poleć z 2-3 tyg dłużej niż npp.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Trudność w zdobyciu real primy i oxy w pl to jakiś straszny mit. W innych krajach tego nie ma, jest tylko w pl. A wynika z tego, że faktycznie cena jest wysoka (i być może sztucznie wywindowana) a przeciętnego janka nie stać na te pozycje to raz, a dwa trzeba je trochę brać i nie robi się na tym pakietu disco, więc trzy powiela się utarty mit, że tylko lipe można dostać.

Co do inj - pon/śr/pt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Miskov_18
Wracajac do tematu Primy, Alpha Pharma jest chwalona, plus autentyczny kod na ich stronie nie jest jakas gwarancja?

Jak najlepiej polaczyc propa z npp zeby za duzo sie nie dziabac? 100mg propa i 50mg eod czy moze 100mg propa i 75 npp e3d? Wystartowac oba srodki na raz? I czy ciagnac je razem do konca te 10-12 tyg?

do tego mam ofc komplet witami, przede wszystkim potas cynk magnez b6, 5htp ,...




kody/daty/serie/zdrapki nic ci nie zapewniają
a wracając do primy jak już Krzykacz napisał środek fajny jak cię na niego stać aby zrobić na nim długi cykl w dobrej dawce , zakłądajac że nawet dostaniesz ori to cykl 8-10 tyg w dawce 300-400 mg mija się z celem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie moim zdaniem droższy i popularny produkt opłaca się go wałować popatrzcie na halo jego produkcja jest niezmiernie droga, jest jeszcze takie coś jak zaniżanie substancji dlatego oxe powinno się czuć 30mg ale w praktyce wiemy że trzeba dać 60-80 nawet 100mg eby coś poczuć, o dziwo dużo fejków jest poczciwego metanabolu , bo się sprzedaje dużo lepiej niż egzotyki. Natomiast zawsze jest takie coś jak prawdopodobieństwo no fejk primki vs fejk propa . Ja nie pisze że nie ma dobrych primek bo oczywiście nie mam retgena w oczach, i pewnie są ale dużo tanich labów ma takie ceny primki , że już tak tania produkcja jest nie możliwa. Co do primek ug jak już miałbym celować to shree albo alpha , ale do końca nie jestem przekonany.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9427
Nie ma co porywac sie z motyka na slonce i ladowac w siebie Prime w moim przypadku, dojscie do w miare pewnego towaru moze i mam (uk) ale moja forma nie zasluzyla jeszcze na taki ekskluzywny towar, bo jakiekolwiek 'cuda' by zdzialal nadal byloby to ukryte pod warstwa niechcianego tluszczu, druga sprawa ze cykl +16 tyg w dawce 600mg to kupa pieniedzy = zapas supli na pare miesiecy. Bez sensu kupowac Lambo i jezdzic po wiejskich drogach ;)

NPP jest owiane troche zla slawa, to wrecz mityczne blokowanie i zamulka. Wiadomo ze kazdy reaguje inaczej, jednal jak najlepiej ustrzec sie tych niechcianych skutkow ubocznych? Trzymac stosunek tescia do npp 2:1? Jakie dawki b6 i cynku profilaktycznie stosowac?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No, zgadza się. NPP potrafi mocniej i na dłużej zablokować człowieka. Poza tym częściej i mocniej podbija ciśnienie, częściej też leci krew z nosa no i te bóle głowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Cabaser i problem rowiazany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z brzuchem.

Następny temat

Kondycja

WHEY premium