SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride TVN

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Moze po prostu gala zaczyna sie o 2 naszego czasu, a walke Nastuli przewidują na 4.30

Napisaliśmy w tym samym czasie posta No i sie wyjaśniło

Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-10-19 14:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Haha, to już dzwonił nie będę co ja spamer jakiś?
Dzięki johnydepp - SOG4U

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1216
Czytam własnie Fakt TV i pisze że gala zaczyna sie o 2.00,nawet jest mały opis walki Nastuli,obawiam sie jednak że gala ta może być zakodowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1829
- ogolnie program byl w miare. Dobrze, ze rozroznili UFC od PRIDE, bo w programie z n-sport byla z tym porazka. Czasami mialem nawet wrazenie, ze mowia naszym jezykiem i starali sie obiektywnie spojrzec na MMA. Kilku wpadek np. z poprawna wymowa sie nie ustrzegli, ale to dopiero poczatki.

- komentarz powinien byc prowadzony oddzielnie, przez dwie osoby, bo brak zupelnie emocji. Dzwiek do poprawki, poniewaz nie slychac odglosow z ringu czy np. ceremonii wejscia zawodnikow.

- gula mi skoczyla jak powtarzal chyba trzy razy, ze "zapraszamy na g. 04:30 na walke Nastuli". Byloby bez sensu wstawac na pol godziny na jedna walke, jezeli w niedziele jest powtorka wlasnie tej walki Nastuli. Miejmy nadzieje, ze informacja telefoniczna sie sprawdzi, bo jesli nie, to bylaby to wpadka ala PolsatSport z Shockwave'm.

Ja zawsze chcialem ogladac gale od deski do deski, tak jak to widza w Japonii czy aktualnie w USA.

Zmieniony przez - RL w dniu 2006-10-19 15:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6083
Czy u was tez byla wczoraj niebieska plansza z napisem " PROGRAM NIEDOSTEPNY DROGA SATELITARNA" zamiast gali ? WKURVILEM sie na maksa ale najgorsze jest to ze nie wiem jak bedzie z sobota. Jakies pomysly ? Ktos tez tak mial ?

Bylo sobie zycie....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
oj niedobrze.... nie ogladałam wczoraj i nie wiem czy i u mnie będzie jakaś niespodzianka. cholera znowu mam zwalony komp i miałam nadzieje, że zobacze w tv...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2152
Zdaje się, że między nami a Vegas jest 9 godzin różnicy co oznacza, że gala rozpocznie się o 3...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Jezu... ale macie problemy, jezeli wam sie komentarz nie podoba to poprostu wylaczcie glos, jak nie bylo mozna ogladac prida w polsce na zywo to kazdy marudzil, teraz jak jest to sie zaczyna wybrzydzanie.. taka to tak polska mentalnosc... zawsze cos jest nie tak, ja tam sie za***iscie ciesze ze moge obejrzec gale w tv w dobrej jakosci, a smieszne komentarze mam gdzies, bo liczy sie obejrzenie walki. Troche to zalosne ze wiele osob uwaza sie juz za takich za***istych specjalistow ze nie woli nie ogladac gali na tvn, prawda jest taka ze wiekszosc osob tutaj spedza wiekszosc czasu przed komputerem na forum niz na treningu. Znam wiele osob ktore maja gowniane pojecie o statystykach, zawodnikach i regulach, poprostu przychodza na trening i zapier...ja, a najwiecej do powiedzenia maja zawsze ci ktorzy, maja tylko wielka gebe, a w praktyce wypadaja slabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
szczerze to komentarz mógłby być lepszy, ale nie zawiódł mnie. Przede wszystkim nie demonizowali tego, Rylik i ten drugi zawodnik raczej wprowadzali laików niż żeby usatysfakcjonować ogarniętych w temacie.

A Kubacki to ma coś nie tak z głową, bo krążą ploty, że kiedyś też dostał propozycję od DSE, ale odmówił. Ciekawe dlaczego: czy dlatego bo uznał to za nieszlachetne, a może też bo jak zobaczył co to jest to mu się słabo zrobiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kubacki należy (albo już nie) do Partii Samoobrona, więc ja się po prostu na jego tmeta nie będę wypowiadał - po prostu sport odcisnął na nim straszne piętno Promuje się w TV jak może, obrzucając Nastka i MMA błotem... szkoda słów

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarty trening Nastuli i Barnetta

Następny temat

Trening Cro Copa W Beverly Hills

WHEY premium