SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride 33 Las Vegas 22 luty 2007 Rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Zrzuccie sie na koksy dla mnie, zebym troche masy zrobil to ja z nim wystartuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 639
Na jakim programie ebdze leciec na TVN

Pzdr 4 all z Sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
No wlasnie. Czy walka bedzie emitowana w tv? Ja szczerze w to watpie, chyba, ze puszcza ja za 2 miechy (takie zboczenie polsatu sport) cos mi sie wydaje, ze tylko na necie bedzie mozna ogladnac gale, ale czekam na info od Was....Enjoy!

Tak na marginesie to dlaczego na plakacie jest napisane 24 february, a nie 22?Grzesiek zrob cos z tym, aby organizatorzy imprezy przeniesli gale na 22
I tak wszyscy wiemy, ze wygra Wand!!! I mam nadzieje, ze Shogun tez pokaze klase i skopie tylek holendrowi, bo go nie lubie....najlepiej jak by zrobil to tym mlotkiem..

No i jeszcze moj opisik gg:
Gala PRIDE 33 zbliża się wielkimi krokami,aby zawładnąć moimi oczami.." poeta to ja nie bede, hłehłe...Enjoy!


Zmieniony przez - white_bear w dniu 2007-02-21 22:03:23

Zmieniony przez - white_bear w dniu 2007-02-21 22:07:50

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 830
Gala bedzie w Polsce 25 lutego o godzinie 3:00 w nocy. Dziekuje za uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gala będzie nadawana na MMA-TV o 3:00 w niedziele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
czyli tak jak myslalem, nasza telewizja potrafi wszystko dopiac na ostatni guzik i dba o swoich klijentow jak w morde strzelil...czy kiedys to sie zmieni..ekhm..nie sadze

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Misiu - wytłumacz co ma do tego nasza telewizja?!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Buahahaha...nie no powaga, czekalem az cos napiszesz, bo post bez Ciebie to nie post...
Tak wiec odpowiadam na Twoje pytanie:Jak to co ma do tego nasza telewizja? Przeciez powinni sie zmobilizowac i puszczac cos konkretnego w tv, a nie wciaz wredne powtorki (nie mowie tylko o filmach, chociaz, to juz tez jest przegiecie, ale takze o walkach). Ile razy zdazylo Wam sie wlaczyc polsat sport i ogladac multum razy jedna gale? Bo mi w ciagu tygodnia wiele razy, uwierzcie. Odpowiedzcie sobie teraz na jedno banalne pytanie i nie chce abyscie odpowadali mi lecz samemu sobie: Czy nie chcial/a bys ogladnac normalnie gali w dniu, w ktorym sie ona odbywa? Bo ja bym chcial i to bardzo! Jedyny kanal na ktorym moge ogladnac sobie jakies walki (pomijam ogladanie przez neta ofkoz) jest Extreme Sports, na ktorym regularnie puszczaja UFC-z tym, ze niekoniecznie aktualne gale, ale to im wybaczam, bo puszczaja regularnie i nie powtarzaja ich przez caly tydzien ( tu nie bede powtarzal sie, bo kazdy wie o jaka stacje chodzi). Takze placac za TV (nie mowie o publicznej, bo kazdy wie, ze jak puszcza tam cos gdzie sie bija, to beda to filmy typu Rambo czy jakis inny film ale nie ze Stalonem tylko Van Dame'm) wymagac mam prawo, skoro puszczaja mi Adamka live ( tak moi mili zdarza sie tak czasem )to dlaczego nie mooga puscic PRIDE'a, skoro Nastek walczy w tej "lidze"- a w miedzy czasie zadam Tobie drugie pytanie krotkodystansowe: Czy widziales gale kiedy Pawel walczyl w tv, przeciez to tez polak? Zapewniam Cie, ze ludzie, ktorzy zaczynali interesowac sie tym sportem, wlasnie od gali kiedy poraz pierwszy walczyl nasz Judoka ,z checia pewnie ogladali by je nadal...Mam nadzieje Marianku, ze jak przeczytasz to co napisalem, to dowiesz sie o co mi chodzilo w poprzedniej wypowiedzi...Standardowo -> Enjoy!

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Odpowiedzcie sobie teraz na jedno banalne pytanie i nie chce abyscie odpowadali mi lecz samemu sobie: Czy nie chcial/a bys ogladnac normalnie gali w dniu, w ktorym sie ona odbywa?"


To Ci odpowiem Misiu: Wykup PPV to będziesz sobie oglądał na żywo, bo nasza telewizja nie będzie płacić grubej kasy za transmisję gali, żebyś Ty sobie wygodnie obejrzał ją w TV... Chyba proste i logiczne. TV to nie instytucja charytatywna. Rownie dobrze mogą płakusiać o transmisję na żywo fani futbolu amerykańskiego itp.



"Czy widziales gale kiedy Pawel walczyl w tv, przeciez to tez polak? Zapewniam Cie, ze ludzie, ktorzy zaczynali interesowac sie tym sportem, wlasnie od gali kiedy poraz pierwszy walczyl nasz Judoka ,z checia pewnie ogladali by je nadal...Mam nadzieje Marianku, ze jak przeczytasz to co napisalem, to dowiesz sie o co mi chodzilo w poprzedniej wypowiedzi...Standardowo -> Enjoy! "

Od tego mam internet, ze mogę sobie ściągnąc każdą walkę, a nie użalać się, że źli panowie z TV mi nie kupili gali i nie puszczą w TV. A o co Ci chodziło w poprzedniej wypowiedzi, to nie wiem nadal. Chyba, że Tobie się wydaje, że coś Ci się należy... ale czasy komunizmu już minęły (bezpowrotnie oby!). Dlatego nic nie ma za darmo!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Buahahaha...wiedzialem, ze tak bedzie wygladac rozmowa z Toba Marianku, wiec tlumacze Ci jeszcze raz:
Place za cyfrowa telewizje wiec chce ogladac gale (football amerykasnki leci juz w tv jak bys nie wiedzial..no ale mozliwe, ze jestes zle poinformowany)
Skoro zaczeli puszczac gale w tv to niech to robia dalej, a nie wala w ch**a !!!!!!!!
Cos mi sie nalezy...oczywiscie, ze tak moj drogi kolego i to jest proste.
Czasy komunizmu mowisz, hmmmmmm...dluzej zastanawiajac sie nad tym, to u ruskich puszczaja w tvce gale, ale oczywiscie nie chce powrotu komuny, mimo, ze i tak do tego dojdzie, sam zastanow sie przez kogo...Skoro wolisz ogladac walki na necie, to pozdrawiam, ja wole zasiasc w fotelu z browarkiem z kumplami i delektowac sie obrazem z telewizora "trzydzieski" a nie meczyc sie na siedemnastce przy monitorze, no ale jestesmy w panstwie demokratycznym, robisz jak wolisz i z tego samego powodu mam prawo do wyglaszania swojego zdania!
A na sam koniec dedykacja for Ju i powiem Ci, ze oczywiscie rozumiesz mnie bardzo dobrze, ale nie chcesz sie przyznac do tego oficjalnie, pewnie dlatego, ze przyczepiles sie do mnie od samego poczatku odkad tu jestem. Enjoy!!!
Zeby nie robic spamu, to moze podacie swoje typy poszczegolnych walk...

Zmieniony przez - white_bear w dniu 2007-02-22 19:19:57

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ground & Pound Awards 2006

Następny temat

Konferencja przed walką Silva vs Henderson

WHEY premium