SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Preparaty Przedtreningowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zawsze sam krece, zreszta jestem na beta blokerach mocno podbijajacych NO wiec za abrdzo yjscia nie mam, towar kupuje od producentow z znanego chinskiego serwisu posredniczacego w tranzakcjach miedzy producentem a dystrybutorem (np mozna sobie kupic telewizor panasonic z wlasnym nikiem zamiast panasonikowatego logo :P). Glownie mieszam gliceryne, mono, tauryne, guarane, b6, arginine, dodaje też troche pieprzu cayene.. porcja wychodzi coś ok 1zł niemniej duże worki trzeba zamawiać.. dodam ze idzie wyrwac 1kg mety za jakies 400$

ja bym na testy sie pisał ale to zalezy ile by tam wychodziło PLNów, bo jakby nie patrzec czasem idzie zgapić fajny skład ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
dobrykoks, zorganizuj zakupy grupowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
napisz ile tej gliceryny dajesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle co w nitroglicerynie megabola (8000-9000mg) zresza oni jako pierwsi wprowadzili gliceryne do supli w pl jak i wiele fajnych i mniej fajnych rzeczy,
warto też przeczytać co u Sławka na forum http://slawomirambroziak.pl/forum/index.php?topic=1252.0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
patrzę po aptekach ale mi wyskakuja jakieś preparaty na skórę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Gliceryne kiedys bralem po 120-150ml na raz az w koncu byla sraczka


a temat pompy to jest ciekawy temat. Nie rozgryzlem tego jeszcze ale prawda jest taka ze jak pompa bedzie miala byc; to bedzie nawet bez gliceryny i tego typu rzeczy; a jak nie bedzie mialo jej byc to nawet gliceryna nie pomoze


tutaj przy okazji ciekawy art: http://www.muscleandstrength.com/articles/no-pump-chump-tips-for-a-better-muscle-pump.html

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-09 15:46:52

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czyli na redukcje dobra

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
lodzianin1
patrzę po aptekach ale mi wyskakuja jakieś preparaty na skórę

no to jest ten sam szajs he można się nasmarować i mozna pić polecam temat https://www.sfd.pl/Glicerol__anabolikiem-t507020.html próbowałem pare razy kiedyś pompa i wytrzymałość na plus nie najgorszy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
tylko uwaga bo ta ssraczka po tym to nie jest mit Mozna zaczac od jednego opakowania(30ml) bo jak bedzie mialo cos dac to juz w tej sdawce da

Lodzianin rozpusc sobie to w 1,5-2litrowce wody mineralnej i dopiero wypij



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-09 16:01:32

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Dobrykoks jak mozesz to daj namiary na tego posrednika pzdr

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pct do prop+npp

Następny temat

hgh omnitropin

WHEY premium