SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Preparat przyśpieszający zarost?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, jest moze jakis preparat przyspieszajacy rośnienie zarostu.
Mam prawie 19 lat o gole sie raz na tydzien...
Chcialbym zapuscic jakąs bródke w dodatku zarost nie jest za ciemny ;/
Jesli macie jakies rady bede wdzieczny i dam soga :P :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Wątpie zeby cos takiego było, a jesli ktos by ci dal to potem bys go wyzywal ze chodzisz owlosiony jak małpa xD

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podpinam sie. Ale ja mam 17 lat zgoliłem ostatnio wąsy i czuje pod nosem szorstkość jakby odrastały mi nowe twardsze włoski pod nosem miałem ich sporo i dosyć ciemnych ale brody to nie mam w ogóle tylko biały meszek który widać pod światło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbym z miesiąc zapuszczał to bym mial zarost ale to nie taki wystarczający jaki bym chcial ;)
Ogolnie zarost jest twardy tylko przy poczatkowym rosnieciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czaje.. to troche lipne kumple rok młodsi odemnie mają ostry zarost już golą się a ja nic ;/ wiem że zaraz ktoś napisze ze powinienem sie cieszyc no ale niestety nie ma z czego ;d ryj jak dupa niemowlęcia :D. Pytałem ojca on mówił że zaczoł sie golić w wieku 21 lat o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe zgadza sie ,wydaje mi sie ze to zalezy od genetyki...
meszek to mialem szybko ale od kat go zgolilem to zarost rosnie ale slabo...
pamietam ze rok temu golilem sie tez tak rzadko...
Slyszalem o tym aby golic sie czesto mimo malego zarostu ale nie wiem czy to prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto spróbować będe golił sie codziennie po wieczornej kąpieli :d chociaż tak pojeżdzić po twarzy maszynka może to cos da :) Albo może kupić jakieś preparaty które zwiekszają poziom testosteronu naturalnie? np ZMA+TRIBULUS :)

Zmieniony przez - Erpek1 w dniu 2010-11-07 19:20:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech wypowie sie ktos kto sie bardziej zna ale moim zdaniem to nic nie da ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7806
gwarantuje wam, ze jak bedziecie sie golic codziennie nawet gdy zarost bedzie niewielki to duuzo przyspieszy odstrastanie i wloski beda mocniejsze :/ robcie co chcecie ale nie polecam! :D

Sprawdź to działa, do dzieła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto spróbować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1237
Panowie! Dojrzewamy do 21 roku życia!! Spokojnie, ja w wieku 16 lat przeklinam dzień, kiedy cieszyłem się z pierwszego meszku pod nosem... Cieszcie się, póki możecie;]

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Depresja

Następny temat

staw skokowy - moja historia - prosze o pomoc

WHEY premium