SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tołpa preparat na roztępy i suchą skórę :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2969
Witam chciałbym się spytać czy ktoś stosował jakieś preparaty firmy TOŁPA na skórę i czy one były skuteczne??
Tu zamieszczam link do preparatu ktory zamierzam kupic i na suchą skórę i rozstępy:
http://medanet.bazarek.pl/opis/162448/tolpa-kuracja-przeciw-rozstepom---serum-borowinowe-do-ciala-redukujaco-wzmacniajace-195-ml.html

Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
ja mialem mega rozstepy na plecach stosowalem krem na rozstepy walsnie firmy Tolpa, bynajmniej MNIE pomoglo ale bylo pare lat temu, teraz tych rozstepow praktycznei nei widac ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
a nie lepiej smarować się oliwka dla dzieci ?? mi pomaga na rozstępy :) chociaż po niektórych miałem zaczerwienienia widocznie jakies alergiczne były jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
na każdego działa co innego. ile tamatów o tej tematyce tyle propozycji stosowania różnych kosmetyków.
nie opozostaje ci nic innefgo jak spróbować a później się podzielić inf.
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
to nie dotyczy tematu
poza tym co to za różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2969
A może ktoś stosował na skórę kolagen np. taki?? http://solidna-apteka.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=1338
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIOXET - krem do ciała

Następny temat

Gojenie tatuażu...

WHEY premium