SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Premium Nutrition Thyrotherm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
Nie tyle za słaby co nie zawiera efki.....która powinna w nim pobudzać

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
Jakie suple można łączyć z thyrothermem? BCAA I Glutaminę to oczywiste, a jeśli chodzi o AAKG lub SHOCKA? Nie chodzi mi o połączenie w jednej porcji, ale w jednym dniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
mam takie do was pytanie. Ja kupilem sobie w okresie gwiazdki thyro i sporadycznie (np co 2 dni bralem kapsa) tak dla przyspieszenia materii podczas cwiczen i zastanawia mnie fakt czy teraz kiedy zaczne do tego powaznie podchodzic nie rozwali mi watroby? Powiem, ze po 1 kapsie tak mnie trzepie ze nie moge zasnac do 1:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Witam wszystkich,
Od kilku dni stosuję Thyrotherma. Przez pierwsze dni czułam się dobrze, temaperatura ciała po treningu ok 37,3 Trening zawsze rano na czczo, w pracy czułam się świetnie. Ale od dwóch dni temperatura ciała podwyższyła mi się po treningu do 38 stopni a wieczorem nawet do 38,5 chociaz powinna spadac-tak mi się wydaje. Pierwszy raz wogóle biorę jakikolwiek spalacz-chciałam zrzucić kilka kilo a waga stanęła mi mimo diety treningów i przez dwa miesiące ani drgnęła więc postanowiłam się wspomóc. Mam pytanie do doświadczonych osób w tym temacie-jaka powinna byc max temp ciała i czy bóle głowy i oczy zmierzające eksplodować z głowy są normalnym objawem??
pozdrawiam......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
A może jestes po prostu chora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Nie wiem...może!Co prawda dopiero 2 tygodnie temu wyszłam z choroby, ale może znowu się zaziębiłam..chociaż innych objawów nie ma.Będę brała dalej i zobaczę jak się będę czuła.
A mam pytanie jeszcze co do dawkowania. Na opakowaniu jest napisane jedna tabletka dziennie. Czy można zwiększyc do 2-dziennie?Z tego co czytałam na forach niektórzy biora nawet do 4-dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
zalezy co masz w środku
ogólnie ten produkt to jakiś wał,..
kobita ostatnio stosowała i zero pobudzenia=brak efki.

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Oj chyba coś jednak jest w środku..jakieś 20 minut po tabletce mam tyle energii że jak nie zaczęłabym biegac natychmiast to coś bym rozwaliła ;p Ogólnie jak biegłam w ciągłości 30 minut to teraz 60 minut.Także efekt jest..chyba nie będę jednak póki co zwiększała dawki, chociaz bardzo zalezy mi na zrzuceniu ok 6kg w miesiąc.Jeśli chodzi o suplementy jestem totalnie niedoinformowana-wogóle jako kobietka stanowię tu chyba nieliczną grupę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3145
Teraz gorączka utrzymuje się do 37,5 - mam nadzieję że to normalne, jednyne co mi przeszkadza to gałki oczne które strasznie bolą jak nimi wywracam...
A czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Thyrothermie jest napisane 1 tabletka dziennie. Stosować nie dłużej niż 4 tygodnie i nie przekraczać zalecanej dawki...a opakowanie najmniejsze to 60szt???
Jesli chciałabym wykorzystać potem resztę opakowania to jaką przerwę powinnam zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2222
Żeby zawierał efedryne to byłby fajny produkt.Niestety to wałek wielki jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedlugo cp ale mam 2 pytanka

Następny temat

WPC 80 na allegro - SHIT ??

WHEY premium