SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl-test

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
1500 sork

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2386
Kontrolny wynik testu tj. pierwsza kreska pojawiła się za każdym z dwóch razy bez problemu. Co do wersji syntetycznej to o takiej nie słyszałem, hcg w Bioganadylu i Pregnylu jak pisali w ulotkach uzykiwali z moczu kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Czyli placa kobieta za to to wyslijmy swoje zonki

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Może stężenie za małe lub za duże.

Ps. Nic się nie marnuje w przyrodzie, ostatnio jak przeczytałem skąd naukowcy wymyślili pobierać komórki macierzyste to zrezygnowałem z obiadu

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
ponowie pytanko
a ja mam pytanie jak to brac bo na ulotce pisze że nie wolno przechowywac po przygotowaniu, a jak mam przygotowac akurat np 1500j.m. To jak to w końcu jest jak rozpuszcze juz pregedyl to co dalej?wstrzykuje tyle co mi potrzeba a z resztą co?

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2006-03-21 13:24:13

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
mi badanie pregnyl-u testem ciazowym zawsze wychodzi pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
PUBI nikt Cię nie skasował za grzebanie w (archiwum)grobach?
Testy ciążowe w moim życiu boleśnie się sprawdziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Pubi patrz na daty,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2633
ups,
troche skopalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1827
nic nie "skopałeś".ciąg logiczny został zachowany,napisałeś na temat, w dodatku cenną informację dotyczącą tego tematu.ludzie czytają te dyskusje lata po tym jak został napisany ostatni post i czas w tym przypadku nie ma nic do żeczy.po prostu musisz zrozumieć że są tacy na forum któży jedyne co robią i umieją, to czatować na sytuację gdzie ktoś napisze jakiegoś posta do starego tematu,a oni wtedy automatycznie i bezmyślnie zwrócą ci uwagę że to jest nie na miejscu,a ty jesteś jakimś oszołomem (chyba że z podkulonym ogonem użyjesz magicznego słowa "odświeżam"które to w magiczny sposób umożliwia dalsze pisanie w "starych"tematach uniemożliwiając części przygłupów czynienia swego ulubionego zadania,czyli wytykania ci że nie patrzysz na daty)obojętnie czy ma to sens czy nie.potem przychodzi następny przygłup i robi to bo robią to inni,wiec on myśli że tak trzeba.owszem,są sytuacje gdzie dopisywanie czegoś do starego tematu jest bezsensu i nie na miejscu,ale w tym przypadku tak nie było.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce schudnąć - pomocy

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium