SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca wojsko cywil

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
Witam
Jak uważacie , jakie mam możliwości dostania pracy jako cywil w wojsku.
Ukończyłem tylko licencjat z administracji gdzie mogę po tym uderzać ?

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3106
Możliwości są zawsze:) ale jak wiadomo bardzooooo ciężko:)
Teraz powstały Wojskowe Odziały Gospodarcze gdzie potrzebują bardzo dużo cywili tam mógłbyś poszukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Bez znajomości to nie masz żadnych szans. Jeśli chodzi o WOG-i to owszem przyjmują ale tylko pracowników cywilnych wojska, którzy pracowali już na swoich stanowiskach. Zwalniają ich z etatów na jednostce wojskowej i przyjmują na ewidencję WOG-u a pracują w tych samych kancelariach. Po co to wszystko?? a cholera wie pewnie taka polska specyfika:).
1

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3106
Tankowiec to żeś teraz zabił cały optymizm kolegi;p nie chciałem aż tak dokładnie tego zobrazować;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 989
Z tego, co słyszałem, sprawa wygląda podobnie również w przypadku pracowników cywilnych w Policji - dobrze mieć jakieś plecy, żeby się dostać. No chyba, że jest się wybitnym fachowcem...

http://www.wypozyczauto.pl - Twoja wypożyczalnia samochodów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lista organizacji SW rozdających czarne pasy

Następny temat

boks amatorski - 1 walka - punktowanie

WHEY premium