SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po latach,slabe libido trendy sprzęt?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Cześć forumowicze, zakładam temat ponieważ mam mały problem z libido. Bilem cypio od aurory 250e5d i wszystko było super aż do czasu kiedy zmieniłem firmę... trafił się jakis elephant u mnie w mieście to pomyślałem że sprawdzę. Wydaje mi się że to był błąd a firma jest huyowa, zwiekszylem dawkę do 250mg e4d i jak by hojnia...libido,ogólnie erekcja, samopoczucie,energia...wszystko w dol. Zrobilem dzis badanie na test calkowity, estradiol i prolaktyne. Zaraz je wrzucę to może ktoś kumaty pomoże? Bo coś mi się wydaje że wynik 1500 tescia gdzie norma jest 800 to nie jest dobry wynik ale wolę żeby ktoś kumaty mi powiedział.... Ankieta ponizej:
1. WIEK:31
2. WAGA:92
3. WZROST:181
4. WYMIARY: (wrzucę górę jak trzeba)
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia:nie mierzyłem ale wąska
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:okolp 250g
-węglowodany:400-500g
-tłuszcz: okolp 120g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka kiedyś było. Głównie długie teście, zdarzyła się meta, czasem wino,raz bold,jakieś ph typu epi jak było się głupim i balo teścia.
8. TRENING: Kulturustyczny, obecnie masa
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: niski,podejrzewam 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: Nie robię obecnie rekordów, serie robię 105-110kg
-martwy ciąg: niestety przepuklina kręgosłupa uniemożliwia duże ciężary,kiedyś był o ponad 250kg
-przysiad: po ciężkich przysiadach czuje niestety ból kręgosłupa więc robię suwnice o wszystkie inne ćwiczenia

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Czuje że jest za wysokie, jestem lekko zmulony, jak by ociezaly, z libido jest ok ale często erekcja nie jest jak by to powiedzieć na 100% . Motywacja trochę spadła i widać też że morda puchnie :) Oczywiście prawie zerowe estro jak miałem 2 tygodnie temu było o wiele gorsze niż teraz podwyższone. Chce zbić je do poziomu 50-60 czyli lekko ponad normę. Kiedyś robiłem badanie na którym miałem właśnie taki poziom estro i było wszystko ok. Myślę teraz jak podać exe żeby nie zbić za bardzo i mieć wszystko poukładane. Dam pól tabletki co 4 dzień i ponowie badania

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Lukas7272
Cześć forumowicze, zakładam temat ponieważ mam mały problem z libido. Bilem cypio od aurory 250e5d i wszystko było super aż do czasu kiedy zmieniłem firmę... trafił się jakis elephant u mnie w mieście to pomyślałem że sprawdzę. Wydaje mi się że to był błąd a firma jest huyowa, zwiekszylem dawkę do 250mg e4d i jak by hojnia...libido,ogólnie erekcja, samopoczucie,energia...wszystko w dol. Zrobilem dzis badanie na test calkowity, estradiol i prolaktyne. Zaraz je wrzucę to może ktoś kumaty pomoże? Bo coś mi się wydaje że wynik 1500 tescia gdzie norma jest 800 to nie jest dobry wynik ale wolę żeby ktoś kumaty mi powiedział.... Ankieta ponizej:
1. WIEK:31
2. WAGA:92
3. WZROST:181
4. WYMIARY: (wrzucę zdjęcie jak trzeba)
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia:nie mierzyłem ale wąska
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko:okolp 250g
-węglowodany:400-500g
-tłuszcz: okolp 120g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka kiedyś było. Głównie długie teście, zdarzyła się meta, czasem wino,raz bold,jakieś ph typu epi jak było się głupim i balo teścia.
8. TRENING: Kulturustyczny, obecnie masa
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: niski,podejrzewam 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):chudniecia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: Nie robię obecnie rekordów, serie robię 105-110kg
-martwy ciąg: niestety przepuklina kręgosłupa uniemożliwia duże ciężary,kiedyś był o ponad 250kg
-przysiad: po ciężkich przysiadach czuje niestety ból kręgosłupa więc robię suwnice o wszystkie inne ćwiczenia



Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Wyniki badań:
Estradiol 5 norma, od 11 do 43
testosteron calkowity 1500,norma od 280 do 800
Prolaktyna 15,3 , norma od 4 do 15,2 .
Nie rozumiem jak.moga być takie wyniki... spodziewałem się że estro jest wyj**ane w kosmos a tu takie coś Co prawda zdążyłem wziąć 2 tabsy exe bo znalazłem w szafce,miesiąc po terminie jest ale widocznie dziala. Co robić według was? Logiczne było by chyba wyj**ac tego teścia co mam teraz do śmieci i wbic cos pewnego? czy sie mylę? ta prolke zbijac w ogóle? Mam pod ręką enana ions i myślę czy to nie wbić ale czekam aż ktoś kumaty podpowie co robić....


Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2023-03-20 17:17:15

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
Prolka w górnej granicy to raz ale estro to dramat x5 norma ponad 200 ??.
Nie teść zły tylko hormony poukładaj to wina estro. Co ile robisz badania ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Co? Gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Estro mam poniżej normy, wynik 5 a norma od 11. Tesc 1500 a norma do 800 więc przekroczony ale nie zbyt dużo jak ja cypio 250mg e4d.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Sory za literówki. Pisze w pracy na zyebanym telefonie...

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14175
Zbiłeś za mocno estradiol, za dużo tego exe bierzesz. A na wyniku testosteronu nie ma czasami strzałki w gorę przy tym 1500? 1500 to pewnie max jaki oznaczają bez rozcieńczania a wynik jest grubo powyżej 1500, dokładnie niewiadomo ile.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Sprawdzę jak będę w domu, może masz rację. Exe mam z xtane rok po terminie prawie. Myślałem że nie będzie działał całkiem to go wziąłem trochę z przymruzeniem oka. Wzialem bo tez kiedys mialem zawsze wysokie estro na cyklu, jestem tez pacjentem medycznej marihuany a ona podbija estro.Problemy zaczęły się jak zmieniłem firmę Aurora na jakiegoś kirwa słonia...elephant Pharma. Wychodzi że tesc był taki sobie za to exe działało. Obecnie wziąłem z powrotem strzała z aurory, i hcg po 500u.i przez kilka dni eod to mysle ze o estro nie trzeba sie martwic...mysle czy ta prolke zbijac


Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2023-03-21 10:05:29

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16591
Ja bije ten lab od 2021r. bez przerwy, obecnie sam test, biłem też masteron i deke i nigdy żadnych problemów ze środkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Chodzi ci o elephanta czy aurore?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

Enan + mostek + badania

WHEY premium