SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót najgorętszego Czarnucha w mieście %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2222
Sorry za literówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie popieram homoseksualizmu,
ale tego nie pokazuje publicznie..

to jest moja tolerancja.

tak samo jak w mniejszych miastach nie tolerują sklepów z odżywkami, obecnie jestem w czolowce najgorszych ludzi we wsi

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2222
MAsz racje tylko oni niech nie wychodzą na ulice i nie panoszą się z tym i będzie wtedy ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja natomiast
po za netem mam dobre recenzje
nawet porzadne hehe
tylko znajomych mam zlych
Bim tez ich nie lubi

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-06-03 00:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to pogratulować.

Bo widzisz, Ty mieszkasz w Polsce A
ja w skrajnej B

ostatnio gdy byłem dowiedzieć się w kwestii zdobycia pieniedzy dla praktykanta w miejskim technikum, stwierdzono (za plecami) że jestem kryminalista, robie wałki i chyba coś ćpam.

praktykant wyłożył relacje z praktyk przed radą nauczycieli, po czym stwierdzono, że jednak czegoś można się w mojej firmie nauczyć, aczkolwiek odżywki szkodzą zdrowiu, gorzej niż sterydy i to co robie jest niepoprawne

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
aaaaaaa wracając do wypowiedzi LIKWIDATORA:
"Jak można tolerować coś co jest nienaturalne i obrzydliwe wręcz wstretne.Jak ktoś jest innej rasy czy wyznania to rozumiem ale w kwestii homoseksualizmu nie i koniec,na madagaskar z nimi"

Otóż w oczach mnóstwa ludzi KULTURYŚCI są czymś nienaturalnym i obrzydliwym wręcz...
i w sumie mają rację bo nie jest to NATURALNE...

a co do gejów to mam jedno zdanie na ten temat: otóż niech ich będzie jak najwięcej! tysiące... miliony!! Panowie! więcej lasek zostaje dla nas :)

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
w domu niech se robia co chca , byle na ulicy sie nie obnosili z tym...
slubow zeby nie bylo , i mozliwosci adoptowania przez nich dzieci , bo to chore...

oraz jak WILL wiecej lasek bedziemy mieli

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
eee to Ty serio nosisz te "witki" ?? i jak ja mam do Ciebie przyjechac ?? a co do telerancji w tym kraju...bywa i tak

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2222
Jesli to jest naturalnylny kulturysta to rozumiem,ponieważ to w końcu widać genetyki nie przeskoczysz.Gość co ma 1,7 metra w kapeluszu a waży 120 kilo na rzeźbie to przez takich mutantów z mr.olympia kulturystayka ma taką złą opinnie i prze takich głupców co próbują ich naśladować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie porównywałbym tolerancji do kulturystów/chocby i zmutowanych/ bo to "tylko" >>rysa<< wzgledem natury do czegoś co jest jej >>absolutnym zaprzeczeniem<< w każdym kontekście[a jeżeli sie juz promuje takie zachowania pod płaszczykiem wolnosci czy "wykorzystywanym w niecny sposób" słowem tolerancja to juz nie ma właściwie o czym mówić...].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TSE + Kret

Następny temat

sizeon+green bulge+cell fuel

WHEY premium