SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy po przerwie, 5x5 sila.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Koncentrat WPC SFD :)
Dieta jest poprawiona, tylko nwm czy nie ma w niej jakichś braków ;)
Białko będę brał rano i zaraz po treningu(ok.20:00).
Do ćwiczeń dorzucam 5kg w tym tygodniu ;)





Zmieniony przez - Kris. w dniu 2015-10-10 18:48:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
czekaj,bo chyba nie ogarnąłem kuwety

z tego co rozpisałeś to dostarczasz akurat wiecej białka niż powinieneś a mniej innych rzeczy....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
To się wszystko uzupełni, gramatura nie jest policzona z dokładnością co do grama, nie zawsze jest na to czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
ale pojawia sie zasadnicze pytanie po co aż tak przekraczac białko? Do czego Ci to?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Dietę poprawiłem przy pomocy ludzi z działu odżywianie i czekam na ich opinie :)
Do dni treningowych chciałbym dorzucić jeden dzień treningu, myślałem o połączeniu bic+tric i do tego ćwiczenia typu l-sit, nauka stania na rękach bez ściany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie widzę Twego tematu w odżywianiu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
póki co nie widzę by ktokolwiek tam coś poprawił ale róbta co chceta. Swoje zdanie na ten temat wypowiedziałem.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ok dieta już jest ogarnięta, suple zamówione, teraz kwestia treningu.
Póki co robię tak :
1.Pistolety 5x5 (5kg)
2.Podciaganie nach. szerzej niż barki 5x5 (5kg)
3.Dipy 5x5 (5kg)
4.Wznosy prostych nóg w zwisie do "L"
5.Plank 30'x4
6.Mostki 5s 5p
I robię ten trening wt-czw-sb, chciałbym dołożyć jeszcze na niedzielęcoś takiego:
1.Stanie na rękach
2."L" na drążku 3x max czasu
3.Uginanie przedramion, łokiec oparty o kolano ok. 9/9,5kg 3x8-12 w superserii z francuskim wyciskaniem jednorącz
4.Wyciskanie hantli jednorącz siedząc 9/9,5kg ( na barki)
Co o tym myślicie? Trening kierunkuje pod siłę oraz masę.
W treningu nr1 myślałem o przerwac między seriami 2min, oraz dorzuceniu do 6/7kg w przys, oraz do 6kg w dipach.
Jakieś sugestie odnośnie treningu ?
Z góry dziękuję za pomoc,
Kris.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
dieta wygląda lepiej, choć jak dla mnie wciąż zbyt dużo tam jest białka. Ja rozumiem naddatek,jak chcesz mieć plus kaloryczny ale Ty masz masz prawie dwa razy tyle co powinieneś....

co do treningu. Na jakiej zasadzie wykonujesz te serie? 5 razy z tym samym ciężarem? wszystkie serie wykonujesz z luzem czy robisz na styk? W treningach siłowych ważny jest progres cieżarowy
Z niedziel zrezygnuj, wybór ćwiczeń nienajlepszy, a i nie będzie regeneracji po sobocie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieznia

Następny temat

Łamana vs Prosta. Warunki domowe. Ostateczne starcie

WHEY premium