SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie penisa - czy to możliwe?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 167
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Ćwiczenia są do kitu . Mi również wcale nie pomogły. Nie wiem czy komukolwiek. Obecnie też stosuję penilarge. Pierwszy miesiąc tak więc ponoć efektów nie widać ale widzę jedną różnice.
Erekcja jest mocniejsza, pała czasami staje jak nie trzeba. Tak więc jakiś tam efekt jest.
Czy bedzie powiekszenie to sie zobaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Namówiłeś mnie wypróbuję na sobie!:) mam nadzieję że zyskam z jakieś 2 centymetry w długości :) no i może w grubości :> tylko muszę poczekać na wypłatę i zamówię!:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Wlasnie z uwagi na dobre opinie zamówiłem. Ale czy efekt będzie to jeszcze się zobaczy. Mam nadzieję,że tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33197 Napisanych postów 23279 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278312
jaks
Namówiłeś mnie wypróbuję na sobie!:) mam nadzieję że zyskam z jakieś 2 centymetry w długości :) no i może w grubości :> tylko muszę poczekać na wypłatę i zamówię!:)

jak już protestujecie to dajcie rzetelne opinie ;) jak tam zmiany i ile wladowaliscie kasy w te suplementy bo pewnie wasze opinie będą bardziej wiarygodne niż te sortowane bezpośrednio pod danym produktem więc aż jestem ciekawy co wam się uda zdzialac ;) trzymam kciuki żeby wam się udało jak nie namacalnie to chociaż placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 36 Wiek 73 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3175
Jedyne, co funkcjonuje to mechaniczny penis extender. Ale to trzeba nosić kilka godzin dziennie, najlepiej nonstop i to przez co najmniej kilka miesięcy. Nie znam nikogo, kto dobrowolnie poddałby się takiej torturze. Pomijając już fakt, że kosztuje to o wiele za dużo. Nie załączam zdjęcia, bo na nim jest też widoczny penis, ale można to znaleźć w Google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
tylko sam się zastanawiam ile opakowań tych tabletek zamówić.. 3 opakowania starczą na 3 miesiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21808 Napisanych postów 71364 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576052
Strata Twoich pln jak i być może zdrowia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 232
Pierwsze efekty już są. Na początku te częstsze erekcje ale teraz widzę,że jest pewna różnica w wielkości. Penis powiększył się prawie o 1 cm co jest moim zdaniem niezłym efektem.
Wprawdzie tabletki oferują więcej ale wiadomo,ze trzeba poczekać. Z tego co czytałem na ich temat na innych forach to nie masz co spodziewać się od razu dużych efektów po miesiacu ale te 3 miesiące trzeba łykać . I to regularnie. Na początku był to problem bo człowiek zapominał ale obecnie staram się pilnować.
1 opakowanie starcza Ci na 1 miesiac. Co było dla mnie ważne to atest unijny. Czyli tabsy są dokładnie przebadane i nie ma po nich efektów ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33197 Napisanych postów 23279 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278312
Karmt
Pierwsze efekty już są. Na początku te częstsze erekcje ale teraz widzę,że jest pewna różnica w wielkości. Penis powiększył się prawie o 1 cm co jest moim zdaniem niezłym efektem.
Wprawdzie tabletki oferują więcej ale wiadomo,ze trzeba poczekać. Z tego co czytałem na ich temat na innych forach to nie masz co spodziewać się od razu dużych efektów po miesiacu ale te 3 miesiące trzeba łykać . I to regularnie. Na początku był to problem bo człowiek zapominał ale obecnie staram się pilnować.
1 opakowanie starcza Ci na 1 miesiac. Co było dla mnie ważne to atest unijny. Czyli tabsy są dokładnie przebadane i nie ma po nich efektów ubocznych.
Czy ty aby nie pracujesz dla danej marki :D i nie promujesz czegos co jest czywiste ze nie ma prawa działać jak chodzi o wydłuzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza + odstające łopatki i okrągłe plecy

Następny temat

Problem z rękoma

forma lato