SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie penisa - czy to możliwe?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
Czy możliwe jest powiększenie penisa? I czy to się przekłada na jego sprawność?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
domer
Skleroza to jeszcze pół biedy. Najgorsza jest naiwność, na której żerują osoby sprzedające badziew, który nie ma prawa działać. Pojawia się to najczęściej w aspektach, na których dużej części osób bardzo zależy, jak np. zwiększenie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, powiększenie penisa, czy ograniczenie łysienia. Niestety zawsze trafia się osoby, które są podatne na sugestie i płacą za nic. Z drugiej strony gdyby nie takie osoby, to w wiele osób by nie miało na życie z więc coś za coś. Sugeruję zastanowić się kilka razy zanim podejmiesz pewne decyzje.




Org ludzki to taka zabawka, której części ciała rosną wtedy kiedy jest fizjologiczny czas na ich wzrost.
Później to niemożliwe, no ale reklama i podatność niektórych na wpływy są ogromne, i korzysta się z tego drenując ich portfele.
Ich problem
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Operacyjnie lub poprzez ćwiczenia co do tego drugiego jest wiele różnych opini .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2117
Zgadzam się z postem wyżej. A na pewno nie próbuj brać jakiejś chemii bo teraz zauważyłem dużo reklam na Internecie o tym jak powiększyć penisa jedząc jakieś gów*o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Wyczytałem na ceneo opinię użytkowników na temat Penilarge. Też mam kompleksy na tym punkcie, więc postanowiłem spróbować. Kupiłem ten środek w postaci żelu, posmarowałem (przyjemne uczucie i z 13 przy wzwodzie zrobiło się 15,5 cm :) Dział mniej więcej do 1h. Jak ktoś lubi tego typu eksperymenty to polecam :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4030
A może jesteś jeszcze w takim wieku, że ci jeszcze "nie dojrzał" może poczekaj zamiast kupować jakieś specyfiki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
no i wtedy jak tak ci tak stalo to musisz go pompowac i pompowac jak najdluzej ale sie nie spuszczac :) jak dobrze poszukasz to sa ciwczenia na wydluzenie i pogrubienie to pewnie najbezpieczniejsze :) a operacja jak ci przedluza najwyzej o 2 albo 3 cm to tyle napewno zle niewplynie a mysle ze wystarczy :)

by niedac satysfakji wrogom

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 930
Widzę, że copywriterzy nie śpią. Daj spokój z tym gównem, jak chcesz chwalić produkty, na których sprzedaży Ci zależy to przedstaw badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
za taką smutną reklamę ban się należy.
4 cm ku...a co za kretyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 148
normalnie w to wieze i pewnie jak bede mial wiecej kasy kiedys i jakas dupeczke do potrenowania to napewno je kupie czytalem sa ziolowe i nawet jak nie podziala to dobre dymanko bez efektow uboczynch zostaje hehe:D

by niedac satysfakji wrogom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza + odstające łopatki i okrągłe plecy

Następny temat

Problem z rękoma

WHEY premium