SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powazny problem po PH - brak libido, drastyczny spadek masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Dozer bardzo mądrze gada, sog jak nic. Powinniście se jego wypowiedź wydrukować i na ścianie przywiesić i czytać po 100 razy dziennie. A nie ładować w siebie clomidy,nolvy i jeszcze hcg po 5tyg cyklu. Zamiast 11-oxo można straight 11 test z Black China Labs.
Jedyna mądra wypowiedź w tym temacie...

A co do stoswania zbyt dużych dawek clomidu i nolvy po ph to uważam, że w wielu przypadkach taki odblok u niedoświadczonych zjadczy ph może przynieść więcej szkody niż pomóc. Blok i powrót po cyklu do normy hormonalnej jest sprawa indywidualną ale ja (to tylko moja opinia po doświadczeniach jakie prowadziłęm po ph), że lepiej zmnijeszyć dawki clomidu i nolvy a dawać buzery testa i inhibitory aroamatazy.
Ja bardzo cenię sobie novedex z gasparii, restore, paravol, 6-oxo.
Jest jeszcze taka sugestia z mojej strony, że po silnych ph jak m-drol lepiej jest przejśc na słabsze i dobpiero odblok. Można też się zastanowic nad zastosowaniem zejścia z cyklu na ph a jednocześnie przedłużenia przez zastosowanie 11-oxo. Blokuje kortyzol i nie jest 17-alfa czyli nie ryje watroby. Po 2-3 tygodniach na 11-oxo łatwiej będzie zrobic odblok po cyklu na ph przy użyciu małych dawek clomu i nlvy a więcej przy użyciu środków ze sklepów wysyłkowych.
ALe każdy ma prawo do własnej opini ja swoją opieram na conajmniej 6 przykładach, które nadzorowałem osobiście u kolegów i nie było problemów z blokiem po ph.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
mariusz0 - to jest sens bym staki kreatynowe bral teraz czy tylko sie marnuja i lepiej przerwac na czas az sie nei wyreguluja hormony???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
staki pozwolą zachować więcej zdobyczy z cyklu stosować dobrze ci pisali, żeby dolożyć węgli dla zachowania masy.Organizm potrzebuje czasu na powrót do równowagi. Zmnijeszyć ilość trenigów i objętość na mniejszą zrobić sobie parę dni odpoczynku i dalej ciągnąć. Ale badania powinieneś zrobić.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
ok badania w poniedzialek z samego rana zrbie tylko powiedzcie mi czy na niedzielna noc przed badaniami brac boster tescia i arrmadex??? czy to nie wypaczy wynikow?? podlaczylem dzis witamine B6 300 mg na dzien
DOOZER5 - mozesz sie wypowiedziec na temat tego ujemnego bilansu azotowego??? z czego on wynika?? i co nalezy zrobic by wyregulowac go???

Zmieniony przez - szadiber w dniu 2009-03-22 05:46:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Dozer: Jak możesz to odpowiedź mi na wcześniejsze pytanie, tj jakie dawki attitude i novadexu stosowali twoi podopieczni ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30992
PRZYKŁAD NR 1.
Po cyklu trwającym 6 tygodni z propka, halodrolu i revolta został zastosowany następujący odblok:

Podaję to w kolejności dnia od zastosowania ostatniej kapsy ph i około 3 dni po ostatnim strzale propa.

Clostyrbegyt (clomid) 1-12 ( czytaj od pierwszego do dwunastego dnia) 2 pierwsze dni 2 tabsy potem po jednym, zawsze stosowane wieczorem.
Nolvadex (tamoxifen) 1-12 , 1 tabl rano przez cały czas
Attitude 4-24 , 3 kapsy na dzień
Z-force 1-30, 4 kapsy na noc

PRZYKŁAD NR2

Po kombinacji trenadrolu z phera mass
Na drugi dzień po ostatniej dawce phery
Nolvadex 1-14 , 1 tabl rano
Clomid 1-14, 2 dni po 2 tabl, potem do końca po jednej tabl. Wieczorem
Attitude 1-20, 3 razy dziennie po 1 przed posiłkami
Retain2 1-50 , 3 razy po 1 kaps
NovedexXT 21-41 , 3 kapsy na noc
Hyperdrol2 21-60, 4x1 na dzień
MassFX 41-60, 2x1 na dzień

PRZYKŁAD NR3

Po cyklu na samym Spawn (dodam, że pozytywne zaskoczenie wywołał u mnie jako obserwatora i stosującego)
Na drugi dzień po ostatnim Spawnie:
NovedexXT 1-20 , 3razy 1 kaps wieczorem
Paravol 1-30, 2razy 1 kaps rano i 1 wieczorem
AramedexXT 21-40, 3x1 na noc

PRZYKŁAD NR4

Cykl trwał 6 tygodni i był złożony z superdrola(4tygodnie po2 kapsy) oraz spawna 3 tygodnie (do 4 kaps na dzień)

Clomid 1-10, po 1 kapsie wieczorem
Attitude 1-20, 3x1
Paravol 1-30, 2x1
Halodrol liquidgel 21-55, początkowo przez tydzień 4 na dzień potem po 3 na 1 dzień
NovedexXT 31-60


Przykład nr4 był klasycznym testem wywołanym kiedyś przez dyskusje, czy wystarczy po silnych ph odblok bez użycia środków aptecznych albo czy zbędnie nie nadużywa się środków aptecznych w odblokach. Tak więc zastosowany został odblok tylko z 10 tabletek clomidu (clostyrbegyt) a większość odbloku to ogólnodostępne suple ze sklepiku. Stosujący zrobił badania po odbloku (niestety nie robił ich przed cyklem ale możemy się odnieść do norm laboratoryjnych)

Aspat 45,7 norma od 5,0 do 34,0
Alat 50,5 norama od 0,0 do 55,0
Cholesterol całkowity 210 norma dla wieku powyżej 30 lat do 200 mg/dl
I najważniejszy wynik dla odbloku :
Testosteron 4,13 ng,ml norma do 50 lat od 1,66 do 5,77 ng/ml czyli prawie idealnie w środku.
Jeden przykład nie może być potwierdzeniem lub zaprzeczeniem tezy, że nie koniecznie musi być lub nie odblok przy użyciu środków aptecznych ale warto próbować stosować minimalne dawki clomidu i nolvadexu gdyż nie są to tic-taki tylko mocne farmaceutyki wpływające na organizm.

Przykład nr 2 to zastosowanie zestawu z AX , który ogranicza spadki i pozwala przytrzymać jakość mięśnia. Niestety wychodzi bardzo drogo i stosunek ceny do efektów kształtuje się miernie.

Przykład nr3 pokazał, że po ph kombinacja NovedexXT i Paravolu dała dobre podtrzymanie zdobyczy z cyklu ale przede wszystkim podniosła libido co stosujący nie omieszkał z radością zakomunikować. Prawdopodobnie Spawn namieszał trochę z prolaktynką i libido nie było szałowe.
Dalsze stsowanie Aremedexu było porównywane do Novedexu ale już bez szału. Prawdopodbnie skończył się Paravol i dlatego odczucia były mniej euforyczne.

Większość stosujących potwierdziła bardzo dobre odczucia przy stosowaniu właśnie NovedexXT z Gasparii Nutrition natomiast bardzo słabo oceniany był Attitude z SAN w działaniu.
W przykładzie 4 eksperymentalnym zastosowany też był halodrol liqidgel z Gasparii Nutrition.
Dobrze się sprawdził a to z powodu powstrzymywania spadków siły i masy oraz dlatego , że dawał poczucie pełnych mięsni. Ponadto zawiera 6-oxo, DHEA, wyciąg z pokrzywy wiążący SHGB a także ten kwas arachidonowy.
Wklejam część mojego tekstu, ktory jest podwieszony na innym forum. Jeśli się może komuś przydać i spowoduje mniej saidów więc proszę bardzo. Zasztrzegam jednak iż jest to tylko tekst informacyjny i nie piwienien być traktowany jako nic innego. Każdy musi sam podjąć decyzję o stosowaniu ewentualnym opisanych środków.

Gdyby starzy mogli a młodzi wiedzieli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
kolejny sog juz nie wejdzie, to sog duchowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
OK Doozer5 wiedze masz konkret szacun, ale mozesz sie jakos ustosunkowac do wczesniejszego mojego pytania??? Zaluzmy ze wyniki beda zle, to co wowczas?? Od nowa odblok czy jakie kroki bedzie trzeba podjac?? I co z tym ujemnym bilansem azotowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Takie właśnie info są najcenniejsze dla nas Sogacz.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omo+Deca - Depresja :)

Następny temat

zacapal

WHEY premium