SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powazny problem po PH - brak libido, drastyczny spadek masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
ok w poniedzialek zrobie te badania wszystkie bez wolnego testosteronu bo nei roba tu w przychodni wyjdzie jakos 130 zl i co wowczas z wynikami isc do jakiegos lekarza czy jak??? Znaczy co z tym PH dick??? Czy da sie z tego wyjsc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
pewnie ze da, wrzuc tu wyniki

endokrynolog/androlog ale jak przez nfz pewnie z miesiac bedziesz czekal jak dobrze pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
mam dobrego endokrynologa prywatnie 100 zl ale wiem ze jest kozak takze wpierw wrzuce wyniki tu na forum i wowczas bede czekal na wasze wypowiedzi, a do tego czasu caly czas mam brac tak jak biore srodki??? znaczy 50 mg clomidu przed snem + arremadex xt 2 kaps + 2 kaps boostera tescia czy cos w tym ukladzie zmienic???? No i podlaczylem essentiale forte 3 x po 2 kaps dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
nie wiem co to arremadex, jaki booster tescia? tribulus jakis?

clomid ile czasu juz bierzesz? kiedy sie cykl skonczyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
arremadex to anty estrogen cos na styl novadexu z gaspari podobno lepszy, booster tescia mam QSE - hi potency mega test tam jest tribulus i inne ogolnie zawsze go bralem w czasie odbloku i byl bardzo skuteczny. Clomid juz biore jakies 3 tyogdnie tyle ze od 4 dni po 50 mg cykl sie skonczyl okolo 27 lutego. A no i dodam ze faktycznie efekt teraz jest taki jak Deca Dick bardzo podobny objaw mialem podczas walenia deki 1,5 roku temu. Ogolnie to samopoczucie dobre, troche slabo sypiam poza libido wszystko jest ok, treningi w miare dobre jakiejs mega sily nie ma ale to kwestia juz diety ktora jest niskoweglowodanowa

Zmieniony przez - szadiber w dniu 2009-03-20 21:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
b6 dodaj w dawce 300-400 na dobe zeby prolaktyne zbic

ciagnij ten clomid przynajmniej do poniedzialku, wtedy bedziesz mial czarno na bialym na czym stoisz

te srodki mocno blokuja od poczatku trzeba bylo 3-5 dni po 100 clomu dac na noc pozniej dalej po 50 ale nie ma co *******ic, zrob badania i daj tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
szadiber !! a jak efekty na tych PH ??? ile miesa zrobiłes jaka jakosc? warte te PH w stosunku co do sidow ?

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hehe, obawiam sie, ze on zbytnio nie moze byc tutaj wykladnia ;D

Sidy ma akrutne hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
to ile ten twój cykl trwał? ile tygodni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 356
LL COOL J - srodki sa za......stym polaczeniem , takiej sily na zadnym cyklu SAA nie mialem, masy nie wiele zrobilem ale to kwesta diety za to pocielem sie slicznie, co do teraz zostalo tylko juz nie na takich obwodach. Ogolnie dobry cykl ktory trwal 5 tyg gdyby nie dupny odblok byl bym bardzo zadowolony.
Antonek - tej nocy poprostu zapomnialem wziac clomid , i za kazda pobudka na sik budzilem sie ze sprzetem na maxa nabitym. Teraz to ja juz nic nie rozumiem, normalnie nic budzi sie a tu nagle tej nocy plena gotowosc..... Moze odstawic clomid i jechac reszte srodkow dalej??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omo+Deca - Depresja :)

Następny temat

zacapal

WHEY premium